Şimdi Ara

SimLock suz telefona JB yaptım SimLock oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler forumda arkadaşların anlattıgı gibi JB yaptım iphone 3G ye, italyadan geldigi için sim lock yoktu herşeyi anlatıldıgı gibi yaptım telefonda hiç bir sorun olmadı Jb yaparken ama bittikten sonra telefonu aktive edemedim bin bir uğraş sonucu restore ettim itunestan sonra kendi firmwarerını yükledi ve anca o şekilde düzeldi. Jb yapmadan önce simlocksuz telefonlarda bir kez daha düşünün derim zaten öle bir şehir efsanesi oldugunu biliyordum ama efsane oldugunu düşündüm ama değilmiş bilginize...

• aktive edemedim derken,
    itunes'a baglayin mi diyordu yoksa sinyal mi almadi,
    sinyal almadi ise aktivasyon olmayan bir jailbreak yap, itunes ile aktive et..
  • Emin olun anlatılanlar dışında hiç bir şey yapmadım. Yaptıgımız arkadaşta turkcellden iki tane 3G almıştı onları Jb yaptı ama turkcell hatla aktive etttigi için hiç bir sorun yaşamadı.
  • nasıl aktive edemedinki
  • Sinyal alamadı ama itunes a bağla dedimi bilmiyorum en azından telefon açıldı herşeyi kullanabiliyordum ama sinyal yoktu..
    Aktivasyonu olmayan Jb dedigin nedir? gerçi dün o kdr terledikten sonra birdaha jb yapmayı gerçekten düşünmüyorumm :)) tırstımmm
  • Soyle, ilk aldiginda iTunes'a baglamani ister,
    bagladiginda seri numarasi, imei numarasi falan ile duruma bakar ve seninki gibi unlocked olarak isaretli ise unlock eder

sen jailbreak yaparken direk aktive de olsun dersen bu kontrolu yapmadigi icin unlock da olmuyor,

deneyesin geldigindehttp://forum.donanimhaber.com/m_27081910/tm.htm
    buradaki ilk dosyayi deneyebilirsin, yurtdisi olan degil, ilki aktive etmeyen
    cok emin degilim ama bu sekilde calismasi lazim...
  • itunese tekrar bağlarsan carier setting geldi gibi bir uyarı veriyor okeyleyince düzeliyor bende böyle olmuştu..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.