Şimdi Ara

SINAVLARIN PÜF NOKTASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mezun olarak söylüyorum SAKİN KALMAK bu sınavların püf noktasıdır tabiki de çalışmayan biri sakin kalsa da birşey olmaz ama çalışıp hakkımı almak istiyorum diyen adam SAKİN KALIRSA rakiplerine baya bir fark atar hadi eyvallah

• sınavı pekt takmamak lise 2 de girdiğin basit bir dersane denemesi gibi görmek ben sbs yi böylee kazandım
  • sipriyalli defter kullanıcısına yanıt
    sakin kalan insan herzaman önde olacak hayatta da böyle bu
  • Çok doğru sakin olunca insanın bir kaç adım ötesini görmesi daha kolay oluyor. Psikolojikman bir süre sonra ders çalışırken işin içinden çıkılamayacak duruma geliyorum. O zaman sakin kalarak bir plan yapıyorum ve sınavın canımı sıkmasına izin vermiyorum.
  • Sakin Kalmak Heyecanı En Aza İndirmek Sınava Odaklanmak Sınav Esnasında Oluşan Olumsuzluklara Karşı Dikkat Etmemek Bir de Hangi Dersten Başlayacağımıza İyi Karar Vermek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freedom Leader -- 25 Aralık 2013; 1:31:06 >
  • şöyle bir şeyde var bir testi çözdükten sonra o testi unutmak yani mat kötü gecti kaybettim zaten gerisinin önemi yok 10 boşum var şu kesin yanlıştı gibi şeyler söylememek diğer testleri bitirip en sonunad dert edersin geri dönersin ama önve belli puanı garantilemen lazım diğer testlerle
  • Panikten başına neler neler gelip şimdi yazmayayım cerrahpaşa tıp misal kazanan da var ama (=

Çalışmadıktan daha doğrusu çok çok çok soru çözmedikten sonra sakin olmanın pek yararı olmaz hatta biraz gerginlik iyidir hız için.
  • sakinim sakinsin sakinler
  • Sakin kalmak dediğin gibi kolay olsa keşke.Sınava bu sınavın bütün hayatımıza yön vereceğini bilerek giriyoruz.Telaşlanmamak elimizde değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.