Şimdi Ara

Sınıftaki Kız Neden böyle yapıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bizim sınıfta fazla olmasada konuşuyoruz hatta tek başıma sınıfta oturuyodum geldi baya muhabbet falan ettik. Tabi bende boş değilim ama açılma konusunda sıkıntılar yaşıyorum neden çünkü birden hevesim kaçabiliyor çok değişik bir ruh haline sahibim. Bugün hoşlanıyorum desem 1 ay geçicek soğuycam heralde ondan açılamıyorum her neyse işte baya konuşuyoruz ben iltifat etmeye başladım her iltifat edişimde SANANE diyo gülerek yani arkadaşın değilsem niye konuşuyorsun iltifat edince neden SANANE diyorsun haksız mıyım? Bu tür kızlara kezban yakıştırması yapmak doğru mu yanlış mı şimdi?

• Kesin vericek
  • Hihihihihi sanane?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok saçma ya hoşlandığını belli etti hareketlerinden bende belli ettim biraz ama açılamadım. İltifat ederek açılayım dedim yok abi SANANE diyo gülerek hayır biraz kolaylık sağlasa ayy saol falan dese direk giricektim o beni bozunca cesaretimi kaybettim anın büyüsü bozuldu
  • aklın varsa ugrasmazsın

• oda senin gibi yanlız sen 1 ayda sıkılıyorsun o 1 dk sıkılıyor demekki
  • Nasıl yani sıkıldığı için mi sanane diyor ama gülerek diyor ve hala muhabbet etmeye devam ediyor

• Mantık arama. Bizim sınıfta bi kız var en önde oturuyorum o da benim yan sıramda oturuyor her ders bana bakıyor hayvan gibi kesiyo yani fark ettikten sonra bende ona baktım 3-4 sn birbirimize bakıyorduk güldüğüz zaman vs birbirimize bakıyoruz

Bir ihtimal diyip gittim yanına naber nasılsın falan kız çok soğuk davrandı Sonra tekrar bakışmalar devam etti soğuk davranıyorsa uğraşamam dedim şimdide hiç bakmıyor

Bunlar sevgilisi ile küsüp hemen yedek avına çıkan canlılar kardeş muhtemelen bakıştığımızda sevgilsii ile küsmüştü sonra tekrar barıştı

Yani peşlerinden koşmaya gerek yok mantık arama yaptıklarında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu dünyada kadınları anlayan var mı ki sen anlayacaksın. Anlamaya çalışma akışına bırak.
  • max 15
  • evet tipik kezban, böylelerine söyledikleri lafı yedireceksin egonu tatmin edeceksin, gör bak nasıl köpeğin oluyor

ha bu arada böyle kızlarla ilişki falan boşa deneme olmaz bir kezbanla ilişki sana zarardan başka hiç bir şey getirmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.