Şimdi Ara

Siralama nasil oynar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ygsde 50kdayim 30 bine falan cekmek istiyorum matematik 34 geo 17 fizik 19 kimya 15 biyo 10 netle mf4te buralara gelir mi puanzadan hesapladigima gore bu civarda geliyor standart sapma vs. girdigi zaman daha yukari cikma bide bu senenin ygsde gecen seneden daha yukari cekti soyledigim netlerle olma ihtimali var mi sizcede moral olur en azindan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dostum bence netlerin iyi , 50 binden 40binin aşağısına rahat inersin bu netlerle 30-40 arası rahat görünüyor yani
  • şu 7 günde matematik asıl. sonra da fizik kimya tekrar et. süper olur

• lan ben 40 mat geo 20+ fizik 20+ kim biyo 15+ ile 25 bine girmeyi planlıyorum ygs 75 bindeyim hedefi niye o kadar düşük tuttun
  • Matematik denemelerinde evde cozerken 38 40 arasinda yapiyorum dershane denemelerinde dusuk yapiyorum 30 34 arasi gecen seneki sinavdaki sorulari cozmeye calistim iyi biseyler yaptim ammavelakin dershane moralimi bozuyor bende bu sekilde hesapladim kendi hedefime yetiyor kendimi mutlu hissediyorum psikolojik olarak rahatlatiyor 40 yapma konusuda kendime inaniyorum ama cemaat sagolsun sisiriyor sorulari

• Ygs 64 k mat 40-45 geo 24-28 fızık 20 kımya 16 bıyolojı 15 kaca cekerım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.