Şimdi Ara

sıralı lpg sistemi uyum (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
4.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu aralar f sevgiliyi pek formda göremiyoz yoksa tekrar mı hastalandınız?
  • Beni görmek için benim topiğime girmeniz yeterli :)
    Hergün hasta bile olsam oradan yazıyorum.
  • en son yakıt durumu:
    270 km gittim. 70 i şehir içi. hızım 110 ile 160 arası idi. aynı istasyondan aldım. 35,5 tl lik lpg aldı. lpg litr fiyatı 1,57, yakıt güzel şimdilik..
    quote:

Orjinalden alıntı: talfar

Hocam birde şu yakıt durumunu yazsanız bekliyoruz yazacağım demiştiniz.Araba imzanızdaki mi?
    quote:

Orjinalden alıntı: ismailyagmur20

tamam teşekkürler. zaten önemli değil, performans ve yakıt iyi gerisi angarya, yüz üstü çok süründün ayağa kalk kırşehir

• 160 mı?
    quote:

en son yakıt durumu:
    270 km gittim. 70 i şehir içi. hızım 110 ile 160 arası idi. aynı istasyondan aldım. 35,5 tl lik lpg aldı. lpg litr fiyatı 1,57, yakıt güzel şimdilik..
    quote:

Hocam birde şu yakıt durumunu yazsanız bekliyoruz yazacağım demiştiniz.Araba imzanızdaki mi?
    quote:

tamam teşekkürler. zaten önemli değil, performans ve yakıt iyi gerisi angarya, yüz üstü çok süründün ayağa kalk kırşehir

• 160 her zaman değil. ben hız yapmam normalde de bir arkadaş vefaat etmişti. onun cenazesini köyüne defnetmek üzere götürüyorduk. konvoy gitmişti yetişmek için mecbur bastım.araba fazlasıyla dolu idi.böyle durumlarda mecburen basmak icabediyor.sonradan "niye bu kadar hzılı gittim" diyorsunuz ama işte insanın anlık hisler böyle..
    quote:

160 mı?
    quote:

en son yakıt durumu:
    quote:

quote:

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.