Şimdi Ara

sıralı lpg sistemi uyum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
4.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler. evet hala taktırmadım cec bey ama deiğiniz gib brc nin şefkat eline bıraktık kendimizi. tabi kardeşler taaaaaaa kırşehirden ankaraya sırf brc tercihi için gidiyorum.keşke hiç olmazsa yol parası mesabesinde 50 tl- yardımcı olsalardı. neyse bakalım.. vardır bir hikmet. yola devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismailyagmur20

faruk bey,
    size dün yoladığım mesajlar iletilmedi diye geri döndü. şuan da 2 mesaj hala okunmadı gözüküyor. allah allah çok mu mesaj gönderiyorum ondan mı oluyor acaba?

Benim mesaj kutusu ptt den hızlı çalışıyo :)
    Eski mesajları sildim kutum dolmuş!!!
  • Faruk hocam arkadaşa yardım edin biraz sizin borunuz öter bizimki ötmüyor.

quote:

teşekkürler. evet hala taktırmadım cec bey ama deiğiniz gib brc nin şefkat eline bıraktık kendimizi. tabi kardeşler taaaaaaa kırşehirden ankaraya sırf brc tercihi için gidiyorum.keşke hiç olmazsa yol parası mesabesinde 50 tl- yardımcı olsalardı. neyse bakalım.. vardır bir hikmet. yola devam

• faruk hocamla konuştum da mavi denizler değil de mocan olsa yardım edebilrmiş. neyse bakalım allah yardım etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafacec

Faruk hocam arkadaşa yardım edin biraz sizin borunuz öter bizimki ötmüyor.

quote:

teşekkürler. evet hala taktırmadım cec bey ama deiğiniz gib brc nin şefkat eline bıraktık kendimizi. tabi kardeşler taaaaaaa kırşehirden ankaraya sırf brc tercihi için gidiyorum.keşke hiç olmazsa yol parası mesabesinde 50 tl- yardımcı olsalardı. neyse bakalım.. vardır bir hikmet. yola devam

mustafa kardeş siz de mi brc bayisisiniz? evet ise nerede? saygılar..

• brc bayiilerine duyurulur. bana yardım için elinizden geleni yapııııın. ankara mavi denizleri tanıyan samimi olanlara duyrulur. lütfennnnnnn
  • quote:

quote:

Faruk hocam arkadaşa yardım edin biraz sizin borunuz öter bizimki ötmüyor.

quote:

mustafa kardeş siz de mi brc bayisisiniz? evet ise nerede? saygılar..

İzmirde

• quote:

brc bayiilerine duyurulur. bana yardım için elinizden geleni yapııııın. ankara mavi denizleri tanıyan samimi olanlara duyrulur. lütfennnnnnn

ismail bey şimdi ankara mavidenizler ile görüştüm
    size tanınan imtiyaza rağmen burada yazdıklarınız beni şaşırttı

görüşmemizin metnini pm den yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruksevgili -- 19 Şubat 2009; 14:10:31 >
  • hmm.tamam siz öyle dediyseniz tamadır. şimdi ikna oldum. faruk bey ilginize teşekkürler..
    ya işte parasızlık insana 50 yi 60 aratıyo. para olsa hiç ikiletmezdim.anlarsınız yok olanın halinden. arabayı yrni aldık kasko şu bu derken...
    sağolun çoook teşekkürler.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okucukank -- 19 Şubat 2009; 14:50:41 >
  • merhaba.. ben de artık brc li bir corolla kullanmaktayımm....
  • ben brc my 7 taktırdım. performans çok güzel. tüketim gayet iyi ve geçişleri kesinlikle anlamıyorsunuz. hızınızın, devrin veya gaza ne kadar basılı olduğu farketmeden geçiş oluyor. tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: idemo

ben brc my 7 taktırdım. performans çok güzel. tüketim gayet iyi ve geçişleri kesinlikle anlamıyorsunuz. hızınızın, devrin veya gaza ne kadar basılı olduğu farketmeden geçiş oluyor. tavsiye ederim.

evet haklısınız geçiş hissedilmiyormuş. tüketimini tam bilemiyorum daha tam ölçüm yapamadım.yakında sizlerle paylaşırım. ama iyi olacağını düşünüyorum..
  • bu arada şaka şuka derken 50 mesaj atmışım... bekleyin lpg hakkındaki tüm dğerlendirmelerimi sizlerle öğrendikçe burada paylaşacağım inşallah...
  • Güle güle kullan

Çok doğru bir seçim oldu.

quote:

merhaba.. ben de artık brc li bir corolla kullanmaktayımm....
  • mustafa bey faruk sevgili bey nerede?lpg dolduruken dolmya yakın olunca dırrrrrrt diye ses çıkartıyo.benim eski arabada silindir tank vardı yapmazdı ama bu simit ve yapıyo?gerçi daha ikinci dolum belki zamanla düzelir..
  • o ses güvenlikli olan hemen hemen tüm şamandıralar yapıyor.

dırt sesi gelince pompayı soktür. zira şamandırada %80 dolum sağlayan küçük bir pim var

içene kaçar ve sıkışırsa tank %100 dolar buda tehlike yaratır.

quote:

mustafa bey faruk sevgili bey nerede?lpg dolduruken dolmya yakın olunca dırrrrrrt diye ses çıkartıyo.benim eski arabada silindir tank vardı yapmazdı ama bu simit ve yapıyo?gerçi daha ikinci dolum belki zamanla düzelir..
  • teşekkürler vediğiniz bilgi için..
    quote:

o ses güvenlikli olan hemen hemen tüm şamandıralar yapıyor.

dırt sesi gelince pompayı soktür. zira şamandırada %80 dolum sağlayan küçük bir pim var

içene kaçar ve sıkışırsa tank %100 dolar buda tehlike yaratır.

quote:

mustafa bey faruk sevgili bey nerede?lpg dolduruken dolmya yakın olunca dırrrrrrt diye ses çıkartıyo.benim eski arabada silindir tank vardı yapmazdı ama bu simit ve yapıyo?gerçi daha ikinci dolum belki zamanla düzelir..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: idemo

ben brc my 7 taktırdım. performans çok güzel. tüketim gayet iyi ve geçişleri kesinlikle anlamıyorsunuz. hızınızın, devrin veya gaza ne kadar basılı olduğu farketmeden geçiş oluyor. tavsiye ederim.

evet haklısınız geçiş hissedilmiyormuş. tüketimini tam bilemiyorum daha tam ölçüm yapamadım.yakında sizlerle paylaşırım. ama iyi olacağını düşünüyorum..

Sizin aracınızın ayarınızı yapan arkadaşın adını burada zikretmek istemiyorum, Türkiye genelinde her bayiye eğitim veren bir arkadaş yaptı, Dolayısı ile ben sizin ayarınıza kefilim sakın elletmeyin sadece 1000 km bakımına gittiğinizde aynı arkadaşın kontrol etmesini rica edin :)

Ayarınızı bitirdikten sonra verileriniz konusunda bana bilgi verdi :)
    Yani çekiş konusu psikolojik olabilir diye düşünüyorum yinede çekişte problem varsa dediğim gibi 1000 ayarına gittiğinizde kendisi kontrol edecek :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.