Şimdi Ara

Sırdaki transfer Jan Polak (GS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adnan Sezgin, Jan Polak için Anderlecht ile görüşürken menajer Paska da Polak'ın transferi ve Baros'un sözleşmesini uzatmak için İstanbul'a geldi

Galatasaray Lorik Cana ve Juan Pablo Pino'nun ardından üçüncü yabancı transferini resmiyete kavuşturmak için gün sayıyor. Önceki gün Fenerbahçe ile oynanan Dostluk Kupası'nın bitiş düdüğüyle birlikte sarı-kırmızılı kafileden ayrılarak Belçika'nın yolunu tutan Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Jan Polak için Anderlecht yetkilileri ile buluştu. 2011 yılında sözleşmesi bitecek olan Çek ön libero için 3 milyon Euro öneren Sezgin, Belçika ekibinin 4.5 milyon Euro'da diretmesi üzerine Polak'ın menajerini devreye soktu. Vatandaşı Milan Baros faktörünü de dikkate alarak Galatasaray'da forma giymek istediğini söyleyen 29 yaşındaki oyuncu Anderlecht yönetimine gitmek istediğini iletti.

SONA GELİNDİ
    Polak'ın menajeri Pavel Paska da Anderlechtliler'e "Polak, Galatasaray'ı istiyor. İşi zorlaştırmayın" mesajını iletti. Bu arada Paska'nın İstanbul'a geldiği ve sarı-kırmızılı yöneticilerle hem Polak transferini görüştüğü hem de Baros'un 2011'de bitecek olan sözleşmesinin uzatılmasını masaya yatırdığı öğrenildi. Özellikle Polak hakkındaki görüşmelerin olumlu ilerlediği, transferin iki gün içinde sonuçlanabileceği bildirildi.

Yaşar Yalçın - Sabah

• Bu adamı alacaklarsa bırakalım biz maç seyretmeyi. Bu zamana kadar en doğru ismi, en uyumlu adamı alacaklar diye bekliyoruz. Çünkü en kilit mevki burası diye.

Alacakları 2 genci almasınlar, onlara verecekleri parayıda katıp kaliteli ortasaha alsınlar. Yoksa hüsran olur bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Bu adamı alacaklarsa bırakalım biz maç seyretmeyi. Bu zamana kadar en doğru ismi, en uyumlu adamı alacaklar diye bekliyoruz. Çünkü en kilit mevki burası diye.

Alacakları 2 genci almasınlar, onlara verecekleri parayıda katıp kaliteli ortasaha alsınlar. Yoksa hüsran olur bu sene.
    Sıradan kalas gibi bir adam takımı bir üst kademeye taşıyabilecek yeteneğe sahip değil, galatasaraya hiçbir faydası olmaz bu adamın. İnşallah buda gazetelerin onlarca yalan transfer haberlerinden birtanesidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pape

Sıradan kalas gibi bir adam takımı bir üst kademeye taşıyabilecek yeteneğe sahip değil, galatasaraya hiçbir faydası olmaz bu adamın. İnşallah buda gazetelerin onlarca yalan transfer haberlerinden birtanesidir.

Aynı fikirdeyim ama bu yalan haber değil inş birşey olurda gelmez bu kalas
  • quote:

Orijinalden alıntı: /fatal3ty

quote:

Aynı fikirdeyim ama bu yalan haber değil inş birşey olurda gelmez bu kalas

Alıntıları Göster
    Umarım alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuntius

Umarım alınmaz.

Alıntıları Göster
    Nalet olsun, görüşülen oyunculara bak takımda transfer vizyonu kalmamış artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Sabah gazetesinin bir haberine inanıyorsun ve takıma lanet okuyorsun .
    Taraftarlıgını gözden geçir bence ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: black jack

quote:

Alıntıları Göster
    hani kallström

• quote:

Orijinalden alıntı: Saraveco

hani kallström

Alıntıları Göster
    Belki hedef şaşırtmadır.Biglia gelir belli mi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemo5834

Belki hedef şaşırtmadır.Biglia gelir belli mi olur

Alıntıları Göster
    Anderlecht'den Lucas Biglia'yı almalıyız. Tam aradığımız adam. Ama fiyatı yüksektir belkide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glόin

hani kallström

Kim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stephie

Anderlecht'den Lucas Biglia'yı almalıyız. Tam aradığımız adam. Ama fiyatı yüksektir belkide.

Alıntıları Göster
    İsteyen futbol cahili diyebilir ama bu adamı daha önce hiç izlemedim, mevkii neresi?

İlk gördüğümde CanPolat diye okuyasım geldi birden
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

İsteyen futbol cahili diyebilir ama bu adamı daha önce hiç izlemedim, mevkii neresi?

İlk gördüğümde CanPolat diye okuyasım geldi birden

Yanlış hatırlamıyorsam Euro 2008'de bize karşı oynadıkları maçta direkten dönen bir topu var. Pozisyonun devamında Emre Aşık top yerine bu herifin kafasına vurmuştu. O pozisyon gol olsa gruptan çıkamıyorduk emeği büyük üstümüzde

• quote:

Orijinalden alıntı: black jack

quote:

Habere inandığımı nereden çıkardınız, görüşülen dedim, gelen oyuncu mu dedim, şu ana kadar gelen oyunculardan Cana ve Batdal takıma faydalı olacak gibi diğer oyunculardan pek ümidim yok.
  • Kardeş kusura bakma ama yazmadan edemediim biglianın neresi aradığımız adam oluyor onu anlamadım? Ha biglia ha polak al birini vur ötekisine ikiside gs nin oyuncuları değil. En azından bizim aradığımız, orta sahada bize vites yükselttirecek adamlar değil her ikiside.
    quote:

• quote:

Kardeş kusura bakma ama yazmadan edemediim biglianın neresi aradığımız adam oluyor onu anlamadım? Ha biglia ha polak al birini vur ötekisine ikiside gs nin oyuncuları değil. En azından bizim aradığımız, orta sahada bize vites yükselttirecek adamlar değil her ikiside.
    quote:

Alıntıları Göster
    polak benim bildiğim kadarıyla kaliteli bir oyuncudur gs almalı bence polakı

• quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

polak benim bildiğim kadarıyla kaliteli bir oyuncudur gs almalı bence polakı

Alıntıları Göster
    Vaybe bizim taraftar Belçika futbolunu bile takip ediyormuş da haberimiz yokmuş.Helal size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Vaybe bizim taraftar Belçika futbolunu bile takip ediyormuş da haberimiz yokmuş.Helal size

Alıntıları Göster
    sanırım Adnan Polat ın bahsettiği orta saha oyuncusu bu diğer 2 gençte biri N'Guemo diğeride Ben Arfen bu aralar gazetelerde bu iki oyuncu yer alıyor gerçi N'guemo pek genç sayılmaz ama... neyse görücez bakalım ne olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

sanırım Adnan Polat ın bahsettiği orta saha oyuncusu bu diğer 2 gençte biri N'Guemo diğeride Ben Arfen bu aralar gazetelerde bu iki oyuncu yer alıyor gerçi N'guemo pek genç sayılmaz ama... neyse görücez bakalım ne olcak

Alıntıları Göster
    bu sene transferler çok yalnış gibi geliyor bana ... umarım yanılırım ama böyle oyuncularla rijkaard devre arasını zor görür ...
  • Maalesef hocam, uzun zaman geçti maçlar başlayacak nerdeyse ses seda yok gene sona kalıp dona kalacağız galiba.
    quote:

Orijinalden alıntı: senfield25

bu sene transferler çok yalnış gibi geliyor bana ... umarım yanılırım ama böyle oyuncularla rijkaard devre arasını zor görür ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.