Şimdi Ara

sisman wariror nasıl zayıf warriora donusuturlur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadslar bende sisman wariror var ben zayıf yapmak istiyorum acaba 2 kere gender sc mi bassam doner yoksa orc olup tekrar human olsammıı ????

• orc olup human olacan benim bildiği ama gender hakkında bir bilgim yok.
  • P.U.S(Power Up Store) dan sc ler ile olunabiliyo diye biliyorm ama tam olarak bişi diyemicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLLo_1905 -- 3 Şubat 2007; 17:11:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeLLo_1905

P.U.S(Power Up Storage) dan sc ler ile olunabiliyo diye biliyorm ama tam olarak bişi diyemicem

storage deil store
  • Sabah akşam spor yaparak

Şaka bi yana ork olup tekrar insan olursan olur heralde tam emin edilim ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: GKYYDGN

quote:

P.U.S(Power Up Storage) dan sc ler ile olunabiliyo diye biliyorm ama tam olarak bişi diyemicem

storage deil store

her insan hata yapabilir kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: TT_eXpReSs

quote:

Orjinalden alıntı: GKYYDGN

quote:

storage deil store

her insan hata yapabilir kardeş

+1

deiştrdm zaten...

• GM'in online olduğu bir vakit pm at yada ticket at Gold Pre varsa öncelik tanırlar benim bi arkadaşım bu sayede değiştirmişti. GM'e pm attık cevap yok ondan sonra gold pre sahibi olduğumuzu söyleyince ilgilendi daha sonra zayıf warriora dönmek istediğimizi söyledik tamam 5dk sonra girin dedi dc yedik girdik ve zayıf warrior
  • bildigim cok iyi bi diyet var

• sisman mı o karakter bence kaslı veya çam yarması olarak adlandırılır

ticket atacaksın oda gold pre warsa yoksa takmazlar
  • harbi ya kaslı adamı şişman yaptınız ya
  • lan ne kaslısı angut gibi bise teneke resmen adam saolun gm e pm atcam yoksa ticket atcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trip1LikeDo

GM'in online olduğu bir vakit pm at yada ticket at Gold Pre varsa öncelik tanırlar benim bi arkadaşım bu sayede değiştirmişti. GM'e pm attık cevap yok ondan sonra gold pre sahibi olduğumuzu söyleyince ilgilendi daha sonra zayıf warriora dönmek istediğimizi söyledik tamam 5dk sonra girin dedi dc yedik girdik ve zayıf warrior

peki büyük warrior açarken 5 hp 5 str fazla veriyorya ufak varriora dönüşünce o gidiyormu dex mi oluyor yoksa aynımı kalıyor ?
  • gm ye pm veya ticket atmana gerek yok power up store da gender change scrool var dikkat nation change diil. naiton change de orc-human oluyo yada human-orc gender changede barbar warrior malee e dönebiliyor yada erkek asain kadın olabiliryor. senin tabirinle şişman olan wairor u gender change le zayıf yapabilirsin. sanırım 500kc fln gender change scrollarlar
  • kardeş pus a yeni gelen gender sc adlı scrolla kıza bile dönüşebiliyosun bildiğim kadarıyla 2 defa gender sc kullan Nts den daha az masraflı... 2 tane gender sc 1000 cash .. 1 tane nts 2000 cash galiba
  • Pre. varsa Gm yada Ticket at olursun.Ücretsiz bir şekilde.Tabii muhatap bulabilirsen...
  • Gender Trasforman Kullan Dönüş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.