Şimdi Ara

SİSTEM DUZDUM HERKES PSU COP DİYOR 5 GUN OLDU ALALİ YARDİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İslemci : intel core i5-4690k
    anakart : msi z97-pc mate
    Ram : Gskill 4gb jipsaw
    bunlari 5 gun once aldim almasina ama param kalmadigi icin bu sistemi calistirabilecek 600Psu lu bir kasa buldum EVEREST RHİNO 432 tek secme nedenim param kalmadigi icin pek 600w bir tek bu uygun geldi aldim kac gundur arastiriyorum everest kasa cop psusu ondan cop diyorlar ben 215TL verdim bu kasaya herkes cop diyor kafam dondu copse voltu duzgun dagitmiyorsa sistemi bozacaksa nasil bunun fiyati 215TL nasil var bu kasa ise yaramiyorsa param yok forumdan 2.el HDD alip acacaktim kasayi calistirmadan yorumlari okuyunca pisman oldum 5 gun once aldim kasayi gidip vatana ceviresim var. Birsey deyin birsey onerin bu kasanin yerine 350 tlyi gecmesin insallah alirlar geri parami verirler yardimci olun onerilerinizi bekliyorum :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğrudur çöp.
  • 350tl en fazla olacak sekilde psu ve kasa onerisi istiyorum o zaman.

• Aldiysan iade sansin yoksa kullan salliyorlar eps6600 i bolca kullandim duzgun psu hatta 2-3 yildir gtx670 ile kullanan arkadasim var bisey olmaz 12v kanalindan 40amper veriyor yeterli bir deger

• Süper üst düzey kalitede değil ama çöp diyeceğimiz kadarda kötü değil. Çok üst düzey vga almayacaksan işini görür.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.