Şimdi Ara

Sistemi Artık Aldım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemci: İntel Core 2 Duo E6600 4MB CACHE
    Anakart: Asus P5W DH Deluxe
    Ram: Kingston 1gb ddr2 667mhz
    Ekran Kartı: xfx 7900gs xxx ed
    HDD: western digital 250gb sata2 16mb
    PSU: fsp bluestorm 500watt
    Kasa:NZXT GUARDİAN SİYAH(Zaten vardı yeni sistemde bunu kullanacağım)

yukarıdaki sistemi inventus dan sipariş ettirdim.Yarın inşallah elimde olacak.Toplam 1,824 ytl tuttu.

• Hayırlı olsun güzel bir sistem. Keşke E6400 + 2gb ram alsaydın ama buda çok iyi
  • işlemci değiştirmek daha pahalıya patladığından geleceğe yönelik aldım e6600 4mb cache li diye.Ama ram i sonra para biriktirip ilave ederim 1gb daha.O okadar önemli değil
  • Hayırlı olsun
  • teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: AdımNedir

işlemci değiştirmek daha pahalıya patladığından geleceğe yönelik aldım e6600 4mb cache li diye.Ama ram i sonra para biriktirip ilave ederim 1gb daha.O okadar önemli değil

işte benim kafamdaki birisi... ben E6300 512mb ram aldım millet bana niye 1GB almadın diyodu... ozaman 1GB ram alsaydım işlemciyi Pentium D 915 (2.8GHz,800MHz,4MB,LGA775) alabilirdim ancak (o zamanki durumum gereği)... şimdi 1GB ram ekledim 1,50GB oldu... çoğu kişi bunu düşünemiyor (yada benim arkadaşlarımın %80'i salak).
  • güzel sistemde monitör olayı ne oldu
  • iyi bir sistem toplamışsın

darısı bizim başımıza

bu arada işlemci ve ram olayında doğru olanı yapmışsın bence!!!
  • hayırlı olsun
  • mönütor bu kullandığım flat(tüplü) tamam tamam böyle bir sisteme yakışmıyor ama para biriktirince alıcam lcd:)Nasılolsa performans ı etkilemiyor :)

.Aslında göz sağlığı açısından etkiliyor ama insanların %90 ı gibi 4 yıl kullandım 1 ay daha bunla idare edeyim düşüncesindeyim.Ne kadar doğrudur tartışılır.

Bu arada yarın sistemim gelir şuan İzmir şubeye gönderildi diyor.Yani ben mallar uçakta uçuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdımNedir -- 21 Aralık 2006; 21:09:52 >
  • hayırlı osun sistem güzel..... ram dersen fena değil bende 2x1gb 667 kingston var satıyorum istersen.....
  • kardes ekran kartından memnunmusun bende alıcam o karttan yorumlarını beklicem...
    ayrıca anakart hakkındada biraz bilgiye ihtiyacımvar gerci ben abit pro yu alıcam sanırım unutmadan hayırlı olsun güle güle kullan
  • arkadaşlar ups dağıtıma çıkarmış 1 saat içinde gelirler kargodan:D çok heyecanlıyım

Bu arada benim eski nickim AdımNedir idi.yani ben aynı kişiyim.Artık bunu kullanıcam tabi ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 22 Aralık 2006; 14:15:36 >
  • Oleyyy parçalar geldi yuppi!!

Ekran kartı belki kasama sığmaz falan demiştim şimdi kendime gülüyorum 5,6 cm boşluk var
  • hayırlı olsun
  • hayırlı olsun sistem güzel olmuş
  • arkadaşlar kasam mid tower tabi p5w de biraz büyük tmm herşey sığıyor bütün parçalar ama ısı problemim olurmu o/c yapmayacağım zaten kasada 2 tane fan var.Yarın pc ci motaja gelcekde.
  • Güle güle eskit.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuncakaya

hayırlı olsun

tşkürler sadece tuncaya değil herkese.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.