Şimdi Ara

sivilce izleri nasıl geçer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
7.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• jiletle yüzünün üst katmanını alman gerekiyor. İnce fileto yapar gibi keseceksin. Yalnız dikkat et jileti kemiğe deydirirsen biraz canın yanar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samplus

jiletle yüzünün üst katmanını alman gerekiyor. İnce fileto yapar gibi keseceksin. Yalnız dikkat et jileti kemiğe deydirirsen biraz canın yanar.

• cildini soyup yeni üst katman çıkaran ilaçları kullan jel,krem vb
  • kaliteli sağlıklı ürün ile peeling yaparsan faydası olur.bu ürünlerde sağlık bakanlığı onayı ara...
    kullanışı da 1 yıldan fazla sürüyor.

ikinci olarak benim bulduğum ve başka tavsiye edenin bulunmadığı bir durum
    cilde yüzeysel yara açacaksın ve yüzey hafif kanlanacak ve kabuk bağlayacak...
    2-3 gün içinde o kabuk düşmeye başlayacak ve alttan bebek cildi gibi bir şey gelecek
    bunun olma süresi en fazla 1 hafta yani 1 hafta evde kaldığında sorun kalmayacak
    yara işini de sakızla yapıyoruz yapıştırıp yapıştırıp çekersen bir müddet sonra kızarıklık yapar ve
    kabuk bağlamaya başlar.

patenti almadım daha

• cleocin-t diye bi solüsyon verdi eczacı bende şikayetçiydim bu durumdan.Dün akşam sürmemle beraber bu sabaha sanki üstleri kurudu ve o kırmızılık azda olsa kayboldu.Fiyatıda 9 tl
  • Merhaba,

Eğer sivilceler hala duruyor ise ch4ylak 'in da belirttiği cildi kurutup,yenileyen ilaçlar var.
    Ancak bu tür ilaçların yan etkileri oldukça fazla.Bazıları intihara meyilli hale bile getirebiliyor.

Eğer sivilceleriniz yok ve izler kızarıklık halinde,yüzeysel ise cilt bakım ürünleri kullanabilirsiniz.Ayrıca yanmak(güneşlenmek) sivilce lekelerini kaybetmekte oldukça işe yarıyor.

Eğer sivilce izleriniz derinse bir cildiyeye gözükmenizde yarar var.Bildiğim kadarı ile bunları geçirmenin estetikten başka tam bir yolu yok.

Ekleme; Eğer kullanıcı adınızda belirttiğiniz gibi 1994 doğumlu iseniz,ergenlik döneminde sayılırsınız,ergenlik döneminde hormonların aşırı yükselmesi ile sivilceler oluşur ve ergenlik dönemindeki çoğu kişinin başına gelir.
    Görünümünüzün değişmesi yani sivilcelerin sizi şu an oldukça fazla rahatsız etmesi normal.Zamanla kendiliğinden bitecektir.Cildi-yüzü sık olarak soğuk suyla yıkamak iyi gelir.
    Ayrıca,cildiye doktorunun tavsiyesi ile ilaç harici cilt bakım ürünleri kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R0ME -- 22 Ocak 2011; 9:19:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

kaliteli sağlıklı ürün ile peeling yaparsan faydası olur.bu ürünlerde sağlık bakanlığı onayı ara...
    kullanışı da 1 yıldan fazla sürüyor.

ikinci olarak benim bulduğum ve başka tavsiye edenin bulunmadığı bir durum
    cilde yüzeysel yara açacaksın ve yüzey hafif kanlanacak ve kabuk bağlayacak...
    2-3 gün içinde o kabuk düşmeye başlayacak ve alttan bebek cildi gibi bir şey gelecek
    bunun olma süresi en fazla 1 hafta yani 1 hafta evde kaldığında sorun kalmayacak
    yara işini de sakızla yapıyoruz yapıştırıp yapıştırıp çekersen bir müddet sonra kızarıklık yapar ve
    kabuk bağlamaya başlar.

patenti almadım daha

sakızla nasıl surat kanar yahu ilginç

• doktor bana clindoxyl vermişti.iki tüp kullandım.çevremdekilerden olumlu tepkiler aldım.
  • Tek çözüm var, ameliyat. Onun için de 150 bin lira gerekli ve ameliyat yalnıca İsviçre'de yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Tek çözüm var, ameliyat. Onun için de 150 bin lira gerekli ve ameliyat yalnıca İsviçre'de yapılıyor.

150 bin dolara ben yeni bir hayat kurarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

10 dakika sürmez tecrübe konuşuyor ayrıca en güzellerinden bir tanesi güneşlenip deri atmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Tek çözüm var, ameliyat. Onun için de 150 bin lira gerekli ve ameliyat yalnıca İsviçre'de yapılıyor.

• Tabiki Adobe photoshop CS5

sivilce izleri nasıl geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Blonde -- 22 Ocak 2011; 16:49:38 >
  • quote:

quote:

10 dakika sürmez tecrübe konuşuyor ayrıca en güzellerinden bir tanesi güneşlenip deri atmak.

hocam bu havadamı güneşlencez
    dışarıda güneşin g si yok
    millete bakma sen herkes farklı birşey söylüyor git bir cildiyeye derdini anlat gerekeni yapsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 22 Ocak 2011; 17:09:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ch4ylak

quote:

quote:

hocam bu havadamı güneşlencez
    dışarıda güneşin g si yok

ayrıca her güneşlenmeyle deri soyulmaz...neyse

• Hatunları hayal edip fazla asılmazsan geçer. Mayın tarlasımı oldu suratın sivilceli ergen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.