Şimdi Ara

sivilcelerim [SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Traş olduktan hemen sonra çektim. Roaccutane kullanıyordum bayağı geçirmişti. 2ay kadar kullandıktan sonra sınava hazırlanırken yan etkileri çok rahatsızlık verdiği için bırakmak zorunda kaldım(şubat gibi)
    Şimdi ne yapmalıyım bilemiyorum

sivilcelerim [SS'li] sivilcelerim [SS'li]

• Oyş bende olacaktıki patlatırdım bembeyaz böyle aynaya filan sıçrardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -berkay-

Oyş bende olacaktıki patlatırdım bembeyaz böyle aynaya filan sıçrardı

Sonra da aynayı yalayacan. Oyhş canım çekti. Bi sivilce olsa da patlatsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reklamı Geç » -- 7 Ağustos 2013; 3:08:32 >
  • Yalarin

• quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

Yalarin

nem kardeşime sıktırıyorum sivilceleri. bedava kişisel bakım
  • Karbonat+limon kullan.Gecer bir kac aya,her gun de yuzunu yika.
  •  sivilcelerim [SS'li]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

sivilcelerim [SS'li]

bi tarafa benzemiş ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

sivilcelerim [SS'li]

bi tarafa benzemiş ama...

Alıntıları Göster
    sizin allahınız yok mu ya
    @Bamya Avcisi hocam nasıl oluyor o? ilk defa duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: Not Afraid

sizin allahınız yok mu ya
    @Bamya Avcisi hocam nasıl oluyor o? ilk defa duydum
    o tür ilaca başladın mı yapışıp bırakmayacan yoksa aha sonucu böyle olur. Anlamıyorum çocuk oyuncağımı bu başlarken bilmiyor muydun yan etkilerini?
    Tedaviye yeniden başlayacaksın mecbur tabi doktorun ne der bilemiyorum gidip görüşmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noldu La

o tür ilaca başladın mı yapışıp bırakmayacan yoksa aha sonucu böyle olur. Anlamıyorum çocuk oyuncağımı bu başlarken bilmiyor muydun yan etkilerini?
    Tedaviye yeniden başlayacaksın mecbur tabi doktorun ne der bilemiyorum gidip görüşmen lazım.

haklısın, biliyordum elbet duyduğum kadarıyla ama dediğim gibi en stresli dönemlerimden birindeydim aman nolursa olsun demiştim hiç umursamamıştım bile
  • quote:

quote:

haklısın, biliyordum elbet duyduğum kadarıyla ama dediğim gibi en stresli dönemlerimden birindeydim aman nolursa olsun demiştim hiç umursamamıştım bile

Tam 8 ay kullandım. O sırada annem işten çıktı ablamın problemleri oldu kişisel problemlerim de oldu ama bırakmadım ilacı çünkü bırakırsam her şeyin daha kötü olacağını biliyordum hocam. Çok geçmeden düzgün bir doktora gidin hemen tedaviye başlayın yüzünüzün hali kötü
    + jiletle değil makine ile tıraş olmalısın daha az tahriş eder.

• quote:

Bende başlıyıcam buna doktor yavşaklık yaptı yaz ayında başlatamam dedi eylül ayını bekliyorum ilk günden dikilcem doktorun karşısına özel birde 37 tl bayılcaz yine vermezse ekranlarda görürsünüz beni -Doktora şiddet kameralarda !
  • quote:

Traş olduktan hemen sonra çektim. Roaccutane kullanıyordum bayağı geçirmişti. 2ay kadar kullandıktan sonra sınava hazırlanırken yan etkileri çok rahatsızlık verdiği için bırakmak zorunda kaldım(şubat gibi)
    Şimdi ne yapmalıyım bilemiyorum

sivilcelerim [SS'li] sivilcelerim [SS'li]

bukadar olmasa da bende de çıkıyordu
    roaccutane kullanıyorum 4. ayımdayım hiç sivilce kalmadı ama kullanmaya devam ediyorum yan etkilerine katlanarak kullanıyorum hem de bu sıcakta
    dozu tamamlasaydın keşke...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

quote:

Bende başlıyıcam buna doktor yavşaklık yaptı yaz ayında başlatamam dedi eylül ayını bekliyorum ilk günden dikilcem doktorun karşısına özel birde 37 tl bayılcaz yine vermezse ekranlarda görürsünüz beni -Doktora şiddet kameralarda !

Deriyi incelttiğinden yaz aylarında tavsiye edilmiyor ama bütün gün dışarda dolaşan bir tip değilseniz yada bunu gerektiren bir mesleğiniz yoksa gayet güzel kullanailirdiniz aslında sadece öğlen sıcağında çok dolaşmazdınız olur biter. hiç yoktan 3 ay kaybetmişsiniz kötü olmuş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

quote:

Deriyi incelttiğinden yaz aylarında tavsiye edilmiyor ama bütün gün dışarda dolaşan bir tip değilseniz yada bunu gerektiren bir mesleğiniz yoksa gayet güzel kullanailirdiniz aslında sadece öğlen sıcağında çok dolaşmazdınız olur biter. hiç yoktan 3 ay kaybetmişsiniz kötü olmuş.

Alıntıları Göster
    Elimde 3 aylık ilaç var. Doktora gitmeden kullanmaya başlasam nasıl olur sizce?

• quote:

nickinin hakkını ver evlat, yardır gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIYAMETT

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: TheAlphaOmega

quote:

Alıntıları Göster
    Kontrolsüz kullanma sakın. Karaciğere etki eden bir ilaç, en hayatı organlardan biri, vücudun laboratuvarıdır. Doktora git mutlaka.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KIYAMETT

quote:

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.