Şimdi Ara

Siyah takım elbise mi lacivert takım elbise mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Altınyıldızdan takım elbise almak istiyorum. İki takım 500tl. Bir tane babam alacak bir tanede ben. Lacivert ve siyah arasında kaldım. Şimdiye kadar hiç takım giymedim. Beyaz tenli, hafiften sarışın ve mavi gözlüyüm. Sizce bana hangi renk takım gider. 50-52 beden slimfit giyiyorum. Siyah takım klasik ama karizmatik geliyo bana. Yakınlarımda sarışın olduğum için lacivert güzelgider diyorlar. Sizce hangi renk almalıyım. (lacivert dediğim parlament mavisi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boyunda 1.95'se tipik DH erkeğisin. Arkadaşa plaket verelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Boyunda 1.95'se tipik DH erkeğisin. Arkadaşa plaket verelim.

kaslıyım dememiş ama

• Demesine gerek yok bir DH erkeği diğer sarışın mavi gözlü DH erkeğinin kaslı olduğunu anlar.
  • Siyah
  • Siyah takim elbise cok daha guzeldir fakat cabuk kirlenir.Ayrica haftada max. 1 kez giyilir.Ona gore karar ver.
  • Boy 1.82 fiziksel özelliğimi söylememin sebebi ona göre bi takım alacak olmam. Yani fiziksel özelliklerime hangi renk gider diye soruyorum.

• Şaka yapıyorum, lacivert al bence.
  • Cok kararsızım.

• Siyah cok klasik. Lacivert al bencede

• quote:

Orijinalden alıntı: Dizzy24

Cok kararsızım.

Günlük mi giyeceksiniz bayramda mı mezuniyette mi başka bir yerde mi?
  • Lacivert takım elbiseyle gecenin sonu halayla bitecekmiş gibi hissedersin ama seçim senin...
  • Nerede giyecekskn çok resmi bi ortam ise siyah al ama düğün balo gibi bi ortam ise lacivert al ben 2 yıldır lacivert ve mavi tonlarında giyiyorum cok yakisiyor gercektn beyaz tenli ve hafif sarisinim

Siyah cok klasik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 3 Nisan 2016; 13:10:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah Çeliği tavsiye ederim hocam
  • Lacivert takım bu aralar moda olsa da iyi seçilmiş bir siyah tum dikkatleri üzerinize çekecektir. Ben siyah almanızı öneririm. Keyifli eglenceler dilerim =)

• her erkeğin bir siyah takımı olmalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.