Şimdi Ara

Siz De Tercihinizi Son Güne Bırakmasaydınız Kardeşim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • diyenler. Ne kadar duyarsızsınız. Siz geleceğin öğretmenleri, savcıları, doktorları olacaksınız bir de. Burda insanlar ek süre istemiyor, tercihimi unutmuşum ya 1 gün daha verin bana demiyor. Hakkı olan şeyi istiyor. Adam ister sistem açılır açılmaz yapar, ister son dakikaya bırakır. Burası Türkiye falan muhabbetlerine girmeyin. Sizin gibi böyle konuşan insanlar olduğu müddetçe bu böyle devam eder. Yazık, gerçekten çok yazık.

• öyle diyenlerin babaları da keşke......
  • Kesinlikle hak veriyorum dostum.Ben bugün daha yeni yeni son kararımı verdim.Bazıları çok kolay sanıyor bu kararı vermeyi.Ancak aynı duruma bir gün kendileri gelince anlarlar nasıl bir bela olduğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redj

diyenler. Ne kadar duyarsızsınız. Siz geleceğin öğretmenleri, savcıları, doktorları olacaksınız bir de. Burda insanlar ek süre istemiyor, tercihimi unutmuşum ya 1 gün daha verin bana demiyor. Hakkı olan şeyi istiyor. Adam ister sistem açılır açılmaz yapar, ister son dakikaya bırakır. Burası Türkiye falan muhabbetlerine girmeyin. Sizin gibi böyle konuşan insanlar olduğu müddetçe bu böyle devam eder. Yazık, gerçekten çok yazık.

kim diyosa onu sacmalamis bu verilen sure ek zaman degil verilen sureyi bile malesef osym kullandirmiyoo bunda tercih yapanin sucu nee
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.