Şimdi Ara

Siz hangisini alirdiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir suredir ps3'e dokunamiyordum islerden dolayi. Simdi bir yurt dışı fırsatı ve akabinde oyunlarla dönme şansım oldu. yerli yabancı kaynaklardan, kendi takip ettiklerimden ve DH'den edindiğim bilgiler sonrası almak istediğim oyunlar listesini çıkardım. Sizlerin zevkine çok güveniyorum. Rica etsem siz olsaydınız hangi 3 oyunu alırdınız? (ipucu olarak sürekli oynadığım oyunları belirtiyorum; Battlefield, COD, PES, Fifa, Little Big Planet, Nba 2K9, GTA, Star Wars Unleashed, bunun yanında yarışı Burnout harici hiç sevmem) Şimdiden çok teşekkür ederim,

Seçenekler;

- Godfather 2
    - Killzone 2
    - inFamous
    - Prototype
    - Red Faction
    - Resident Evil 5
    - Silent Hill Homecoming
    - Mortal Combat
    - Bionic Commando

• Red Faction: Guerrilla
    Resident Evil 5
    Bionic Commando

Bunları hemen alacaksın. İtiraz istemiyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Red Faction: Guerrilla
    Resident Evil 5
    Bionic Commando

Walla seni bilmem ben FNR4'ü bekliyorum.

yanına Killzone olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Red Faction: Guerrilla
    Resident Evil 5
    Bionic Commando

inFamous
    Kilzone2
    Bionic commandod derim

red faction o kadar güzel bi oyun deil
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelkiDegismenLazim

inFamous
    Kilzone2
    Bionic commandod derim

red faction o kadar güzel bi oyun deil

Alıntıları Göster
    Killzone 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7ender

Killzone 2

Alıntıları Göster
    Ben Prototype'dan çok umutluyum. Sırf Prototype'ı beklediğim için InFamous almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tremonster

Ben Prototype'dan çok umutluyum. Sırf Prototype'ı beklediğim için InFamous almadım.

Alıntıları Göster
    Resident Evil 5
    inFamous
    Killzone 2

• quote:

Orijinalden alıntı: _Guybrush_

Resident Evil 5
    inFamous
    Killzone 2

Alıntıları Göster
    Killzone 2
    inFamous
    Resident Evil 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Killzone 2
    inFamous
    Resident Evil 5

Alıntıları Göster
    Prototype çıktımı varmıdır Tahtakalede falan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Prototype çıktımı varmıdır Tahtakalede falan ?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, yeni konu açmak istemedim, burada sorayım. Tatil için oyun alacağım ancak karar veremiyorum. Infamous'un demosunu oynadım ama çok sarmadı beni. Prototype'ı düşünüyorum ancak shopto'dan 2. bölge almak istemiyorum, ek paket olayları çıkar mı diye(prototype sadece single, ek paket gelme olasılığı var mıdır?) Lütfen fikir verin bana arkadaşlar

• quote:

Arkadaşlar, yeni konu açmak istemedim, burada sorayım. Tatil için oyun alacağım ancak karar veremiyorum. Infamous'un demosunu oynadım ama çok sarmadı beni. Prototype'ı düşünüyorum ancak shopto'dan 2. bölge almak istemiyorum, ek paket olayları çıkar mı diye(prototype sadece single, ek paket gelme olasılığı var mıdır?) Lütfen fikir verin bana arkadaşlar

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: naruron

Lütfen arkadaşlar, sipariş vereceğim artık, dayanamıyorum Yardıım!

• quote:

quote:

Lütfen arkadaşlar, sipariş vereceğim artık, dayanamıyorum Yardıım!

Alıntıları Göster
    - Killzone 2
    - inFamous
    - Red Faction
    kesinlikleeeeeeee

• quote:

Orijinalden alıntı: LilxE07

- Killzone 2
    - inFamous
    - Red Faction
    kesinlikleeeeeeee

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Anar

- Killzone 2
    - inFamous
    - Red Faction
    kesinlikleeeeeeee

Hocam, red faction guerilla'nın demosunu oynadım ama pek sarmadı açıkcası Cevap aradığım sorulardan sadece bir tanesi: InFamous veya Prototype'ı 1. bölge almaya değer mi; yoksa shoptp'dan 2. bölge almak mı daha mantıklı?

Lütfen oyun tavsiyesi ve ayırt edici özelliğni yazın arkadaşlar, artık oyun seçmek için videoları izlemekten beynim sulandı. Yardım edin bana!!!

• quote:

quote:

- Killzone 2
    - inFamous
    - Red Faction
    kesinlikleeeeeeee

Hocam, red faction guerilla'nın demosunu oynadım ama pek sarmadı açıkcası Cevap aradığım sorulardan sadece bir tanesi: InFamous veya Prototype'ı 1. bölge almaya değer mi; yoksa shoptp'dan 2. bölge almak mı daha mantıklı?

Lütfen oyun tavsiyesi ve ayırt edici özelliğni yazın arkadaşlar, artık oyun seçmek için videoları izlemekten beynim sulandı. Yardım edin bana!!!

Alıntıları Göster
    Resident Evil 5
    Red Faction
    Prototype.

• quote:

quote:

- Killzone 2
    - inFamous
    - Red Faction
    kesinlikleeeeeeee

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 10 Haziran 2009; 15:05:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Resident Evil 5
    Red Faction
    Prototype.

Alıntıları Göster
    RE5
    infamous
    prototype

• quote:

Orijinalden alıntı: chetaci

RE5
    infamous
    prototype

Alıntıları Göster
    Killzone 2
    Resident Evil 5
    Godfather 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: chetaci

RE5
    infamous
    prototype

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: chetaci

RE5
    infamous
    prototype

infamous ve prototype birlikte mi diyorsun hocam? bunlardan birini seçkem zorunda olsan hangisini seçerdin ve neden?
  • quote:

quote:

RE5
    infamous
    prototype

infamous ve prototype birlikte mi diyorsun hocam? bunlardan birini seçkem zorunda olsan hangisini seçerdin ve neden?

Alıntıları Göster
    Ordan 1 oyun seçecek olsaydım..Silent Hill olurdu..Çok şahane oyun.Bence kesinlikle Resident Evil 5 alma.

• quote:

quote:

RE5
    infamous
    prototype

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

RE5
    infamous
    prototype

Infamous alırdım çünkü ps3 exclusive.Prototype da çok zevkli bi oyun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.