Şimdi Ara

Sizce hangi toshibayı almalıyım....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar meraba yarın evlilik yıldönümüm ve eşime bir lcd sözü verdim.... Salonumda 42 px80 var fakat oturma odasına bir panel daha kaçınılmaz oldu. Seyretme mesafem 2,5 mt. ve oyun blue ray falan kesinlikle yok.Bu iki ürün arasında karar vermem gerekiyor sizce hangisini almalıyım.Bana göre hd ready tercihimdir fakat bu modeli daha önce hiç duymadım. Yardımlarınızı bekliyorum......
    Bimekste tosh 32RV635D 1197tl (full hd), mediamarkette tosh 32AV 355 999 tl (hd ready)..
    Şimdiden teşekkürler.....

• quote:

Orijinalden alıntı: anemon35

Arkadaşlar meraba yarın evlilik yıldönümüm ve eşime bir lcd sözü verdim.... Salonumda 42 px80 var fakat oturma odasına bir panel daha kaçınılmaz oldu. Seyretme mesafem 2,5 mt. ve oyun blue ray falan kesinlikle yok.Bu iki ürün arasında karar vermem gerekiyor sizce hangisini almalıyım.Bana göre hd ready tercihimdir fakat bu modeli daha önce hiç duymadım. Yardımlarınızı bekliyorum......
    Bimekste tosh 32RV635D 1197tl (full hd), mediamarkette tosh 32AV 355 999 tl (hd ready)..
    Şimdiden teşekkürler.....

rv daha iyidir
  • saol arkadaşım zaten çok fazla vaktim yok yarın sabah bimekse gidip alacam bir tane. Tabi izmir bimekste kaldıysa....
  • arkadaşlar bu arada bir arkadaşım i.b'den 32av605p almış 11 taksitli fiyatı 777 tl'ye ne diyorsunuz sadece sd yayınlar ve 720p film seyretmek için alınır mı.....
  • bu cihaz mediamarkttada aynı para bildiğim kadarıyla

katalogda gördüm 799 orda

enazından ith garantilidir
  • ewet aynı kataloğu bende gördüm fakat sadece istanbuldaki mağazalarında geçerli galiba... ben izmirde oturuyorum burada geçerliyse değerlendirebilirim....
  • mağazaya telefon edip sorabilirsin bence
  • malasef ürünlerle ilgilenen hiçbir depertman telefonları açmıyor....
    evim yakın gidip bakmaktan başka çarem kalmadı artık....
  • arkadaşlar toshiba LCD tvde cok başarılı bir marka olduğunuz düşünmüyorum bence toshibadan ziyade sony veya LG düşüne blirsiniz sony 32s5550 modelini tafsiye ederim. soncta sony kalitesi....

http://www.akillifiyat.com/Product/lcd_tv/sony/en-ucuz-kdl-32s5500-fiyati/2-3-47237
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.