Şimdi Ara

sizce hangisi bi baksanız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni internet üyelği yapmak istiyorumm hangi sağlayıcıyı almalıyım
    kullanımım standarttır film ve torrent maksatlı genel olarak
    doping net aklıma yattı sınırsız ve taahhütsüz olmasını istiyorum bi sorun çıkarsa değiştirmek sorun olmaması için
    sizce bu dopin nasıldır 16mbps yi düşünüyorum sizin fikriniz nedir
    http://www.doping.com.tr/Kampanyalar/Internet/Telefonsuz-Internet

• TTNET nasılsa doping de aynidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    ttnet pek tavsiye edilmiyor sizce hangi internet saglayici uydundur @ressi1

• Süperonline kesintisiz 2 yıldır kullanıyorum ama fatura ödemelerinde sorun çıkarıyolar

• superonline de torrent kullanilamiyor diye biliyorum yoksa onun fiyatlarida uygun @fatihsaskom

• ttnet in alt yapısını kullanıyor hepsi. o yuzden arkadasın dedıgı gıbı ttnet ne ıse odur hatta ttnetten kotudur omurgadan hız verıyor ttnet bunlara bunlar kopek yanı ttnetın
  • dbmaster kullanıcısına yanıt
    peki siz kimi tavsiye edersiniz hepsi aynıysa sadece fiyata mı bakıcaz
  • Bence ttnet. Ben ttnetle hic sorun yasamadim ama santral e ev 1 km yakinlikta. Biraz sans isi

• dbmaster kullanıcısına yanıt
    Hocam önemli olan santral değil siz ana santrale gidene kadar 3 santral değiştiriliyor önemli olan saha dolabina uzaklık eğer 1km mesafeden dolayi yavas hizmet aliyosak yurt disi cikislarinda 500kbps yi anca görmek demektir saha dolabina yakindadir sizin o nedenle

• quote:

Orijinalden alıntı: bertu190700

Hocam önemli olan santral değil siz ana santrale gidene kadar 3 santral değiştiriliyor önemli olan saha dolabina uzaklık eğer 1km mesafeden dolayi yavas hizmet aliyosak yurt disi cikislarinda 500kbps yi anca görmek demektir saha dolabina yakindadir sizin o nedenle

işin açığı tayinimiz çıktı ve bileciğe taşınıyoruz burda neti ortak kullanıyoduk ve çokta sıkıntı çekmiyodum uzun zamandır şahsıma ait net kullanmadım o yüden sordum size
    şuan doping düşünüyorumm
  • dng71 D kullanıcısına yanıt
    Tasincağiniz yerde sadece adsl (telefon) altyapı si var ise fiyat olarak avantajli olani ve müşteri memnuniyeti fazla olani seçmelisiniz

• gördüğüme göre apartman da ttnet fibernet için büyük bi kutu vardı duvarda
  • dng71 D kullanıcısına yanıt
    Aktif mi veya daireye kablo çekilmiş mi arayip öğrenin hocam bizdede kutu var fakat aktif değil

• Turknet ten şaşmayın. Fiyat olarak faturalar 1 kuruş dahi fazla gelmiyor. Müşteri hizmetleri çok iyi.arıza olursa sorun çözülünceye kadar sürekli sizi arıyorlar. Ttnet ve superonline kullanmış biri olarak aşırı derecede memnunum.. iş ahlakı ile çalışan bir firma. 1 yıllık taahhüt ile 59.99 a almıştım 2 yıl daha taahhüt verdim 54.99 a 16 mbit yaptılar hızımı.. doping müşteri hizmetleri çok kötü. abone yapacağız diye 2 hafta oyaladılar beni...

• quote:

Orijinalden alıntı: malatyaspor

Turknet ten şaşmayın. Fiyat olarak faturalar 1 kuruş dahi fazla gelmiyor. Müşteri hizmetleri çok iyi.arıza olursa sorun çözülünceye kadar sürekli sizi arıyorlar. Ttnet ve superonline kullanmış biri olarak aşırı derecede memnunum.. iş ahlakı ile çalışan bir firma. 1 yıllık taahhüt ile 59.99 a almıştım 2 yıl daha taahhüt verdim 54.99 a 16 mbit yaptılar hızımı.. doping müşteri hizmetleri çok kötü. abone yapacağız diye 2 hafta oyaladılar beni...

hocam çok sağolun görmemiştim şimdiye kadar bunu 16 mbps hız ayrıca telefon derdi yok artı konuşma daha ne olsun ayrıca taahhütte 12 ay tam benlikmiş bu :

• quote:

Orijinalden alıntı: dng71

quote:

Turknet ten şaşmayın. Fiyat olarak faturalar 1 kuruş dahi fazla gelmiyor. Müşteri hizmetleri çok iyi.arıza olursa sorun çözülünceye kadar sürekli sizi arıyorlar. Ttnet ve superonline kullanmış biri olarak aşırı derecede memnunum.. iş ahlakı ile çalışan bir firma. 1 yıllık taahhüt ile 59.99 a almıştım 2 yıl daha taahhüt verdim 54.99 a 16 mbit yaptılar hızımı.. doping müşteri hizmetleri çok kötü. abone yapacağız diye 2 hafta oyaladılar beni...

hocam çok sağolun görmemiştim şimdiye kadar bunu 16 mbps hız ayrıca telefon derdi yok artı konuşma daha ne olsun ayrıca taahhütte 12 ay tam benlikmiş bu :

ptt de çalıştığımdan her sağlayıcının müşterisi ile muhattap oluyorum. turknet hariç herkes anlaşmanın üzerinde gelen faturalardan şikayetçi. özellikle ttnet kullananlar ciddi şekilde mağdurlar. ben de hem ttnette hem de superonline da mağdur olmuştum... ama turknette hiç pişman olmadım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dng71

quote:

ptt de çalıştığımdan her sağlayıcının müşterisi ile muhattap oluyorum. turknet hariç herkes anlaşmanın üzerinde gelen faturalardan şikayetçi. özellikle ttnet kullananlar ciddi şekilde mağdurlar. ben de hem ttnette hem de superonline da mağdur olmuştum... ama turknette hiç pişman olmadım..

sağolun hocam yorumlarınız için alacak arkadaşlara faydalı olur işallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.