Şimdi Ara

Sizce hangisini almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, iki seçeneğim var. Birisi intel, diğer AMD. Hangisini almam gerektiği konusunda fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler:

Intel:

İşlemci: INTEL CELERON 2.6 GHz 533 MHz 256K 775p
    Anakart: FOXCONN 661FX7MFS SIS661FX DDR SES+VGA+LAN 8X (775p)

AMD:

İşlemci: AMD SEMPRON 2200+ (1,5Ghz)
    Anakart: WINFAST K7S741MG-6L SIS741 DDR SES+VGA+LAN 8X (Soket A)

İkisinde de onboard ekran ve ses kartı var. Intel olan 775 pin olduğu için P4'leri (800 mhz) destekliyor. Yani upgrade olanakları AMD'ye göre daha iyi. Benim aklım ona yatıyor fakat, Semprom'un P4'den aşağı kalır yanı yok deniyor. Lütfen fikrinizi söyleyin. Hangisini almalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turke01 -- 8 Temmuz 2005, 22:03:04 >

• Hangi alanlarda kullanacaksın pc yi? Bu bilgiyi werirsen daha iyi yardımcı olacaktır arkadaşlar.
  • Eğer oyun içinse amd.Yalnız işlemci sempron 2200 yarine 2600 falan olsun.Ayrıca soket A yerine soket 754 olsun.Yani anakartta değişecek bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 8 Temmuz 2005, 21:42:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

Eğer oyun içinse amd.Yalnız işlemci sempron 2200 yarine 2600 falan olsun.Ayrıca soket A yerine soket 754 olsun.Yani anakartta değişecek bu yüzden.

• İyi hoş diyosunuzda, param bu ikisine yetiyor. Ben de isterim athlon 64 destekleyen bi anakart almak ama, malesef, alacağım yerde onlar biraz tuzlu. Yani sadece bu iki seçeneğim var. Zaten ikisini de ekran kartı on-board olduğu için seçtim. İntel sistemin P-4'e kadar yolu var. Ama AMD, semprom'lar bitince bitecek gibi gözüküyor. Yorumlarınızda bunu da göze alırsanız sevinirim.

NOT: Intel'in anakartını değiştirdim. Bi daha baksanız...
  • INTEL al dediğin gibi p-4 e kadar yolu olduğunu sende biliyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.