Şimdi Ara

SİZCE TİBET'İN EN GÜCLÜSÜ KİM??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: clubber_fg

quote:

Orjinalden alıntı: noob01

oyunun en ıyısı str blade charı kullanmayı bilendir blade in karsısında ınt falan duramaz bence xjtx hypera yattıgına göre blade kullanmayı bilmiyor

Jt kötü bi oyuncu deil hatta serverda oyunu en iyi bilenlerden elindeki blade yanıltmasın sizi adam pure int ve spearda kullanabilio pvpde gerektiği yerde.Blade kullanmayı bilmio demek çok komik olur onun için

hmm pure ınt oldugunu bilmiyordum ıntse hyperın yarım vurusu yeter ona o zaman ben str blade olup yatmasına karsılık blade oynayamadığını düşünmüştüm

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: clubber_fg

quote:

oyunun en ıyısı str blade charı kullanmayı bilendir blade in karsısında ınt falan duramaz bence xjtx hypera yattıgına göre blade kullanmayı bilmiyor

Jt kötü bi oyuncu deil hatta serverda oyunu en iyi bilenlerden elindeki blade yanıltmasın sizi adam pure int ve spearda kullanabilio pvpde gerektiği yerde.Blade kullanmayı bilmio demek çok komik olur onun için

hmm pure ınt oldugunu bilmiyordum ıntse hyperın yarım vurusu yeter ona o zaman ben str blade olup yatmasına karsılık blade oynayamadığını düşünmüştüm

yok hayır full int. Ve sos set eheheh
    itemlerinin iyi olduğu kadar oyunculuğu da çok iyi.Şöyle söyliim itemleri güzel olmasaydı da farkedilir bi oyuncu olurdu serverda.

• ___1sHOT___ vs xJTx kapısmasını gormek ısterım dorusu gonlum 1sshot DA AMA aklım xJTx dio:=)
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?v=of8VXl5wunE

http://www.youtube.com/watch?v=HNg1jRi2M1w&mode=related&search=

Bunlar ıda unutmamak lazım

En iyi char yoktur en iyi oyuncu vardır en iyi char tek olsaydı oyunda sadece ona yer verildi

• heretic sos glavie lilerin olduğu videoda sadece son bölümde ki glavier bilior pvp yapmasını ^_^ Diğerleri Nooblar gibi pvp yapıyor :D Ayrıca o int charın shield +5 yazmışlar +7 gibi parlıyor :D zaten +7 .. Ayrıca setide çok sağlam tek fark o yani soslu 1 str in sosu olmayan 1 inti yatıramaması imkansız gibi 1 şey burda sadece şansı tutmuş bu intin =)
  • yok abı ne _1 shot_ ne jt ne hyper oyunun en ıyısı benım pazarcı bi satışlar yapıo aklınız durur 1 lvl hybırd glavıer
  • quote:

Orjinalden alıntı: heretic1503

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=of8VXl5wunE

http://www.youtube.com/watch?v=HNg1jRi2M1w&mode=related&search=

Bunlar ıda unutmamak lazım

En iyi char yoktur en iyi oyuncu vardır en iyi char tek olsaydı oyunda sadece ona yer verildi

abı ben bu adamı hatırlıyorum galiba low falan bı ismi vardı bu olması lazım pvplerde zardock 70 str bow ve zoma var o da str 70 bu na yeri öptürmüştü ıkısıde

• En güclü char full str blade gozukuo ama bence ıtemler cok ama cok etkılıo ıtemı ıyı olan doru skıll basmıs ıse karsısında kı kım olursa olsun yener bence
  • noob01 video harikada kameraman araya girdi galiba çok feci yatışlar oldu da
  • quote:

Orjinalden alıntı: heretic1503

quote:

Orjinalden alıntı: IShaDe

heretic sos glavie lilerin olduğu videoda sadece son bölümde ki glavier bilior pvp yapmasını ^_^ Diğerleri Nooblar gibi pvp yapıyor :D Ayrıca o int charın shield +5 yazmışlar +7 gibi parlıyor :D zaten +7 .. Ayrıca setide çok sağlam tek fark o yani soslu 1 str in sosu olmayan 1 inti yatıramaması imkansız gibi 1 şey burda sadece şansı tutmuş bu intin =)

İmkansız diye birşey yok oda full seti sos çeker yani sonuçta

En iyi char diye birşey olsa hiçbir blader nuker e yatmaz hiçbir nuker str ye ölmezdi

http://www.youtube.com/watch?v=pvYxlIAq364

Ben kendim shupar ın yattığınıda gördüm yatırdığınıda 1shot un yattığınıda gördüm yatırdığına hyper yattığınıda gördüm yatırdığınıda

Bu arada konu tibet in en güçlü char ı oyunun değil

• yiit abi iidir :D
  • Server ın en sağlam adamı türk olmasıda ayrı bi gurur veriyo vallaha bizim milletimize + 99999999999999999
  • ben Dark_Monk_ :P(ben lvl 18 :D:D ) tabiki _1shot_
  • Bencede turkler ne guclu olsun guru verıcı;)
  • oyunu bırakmasaydım en güçlüsü ben olcaktım

yok daha neler
  • Yok daha neler:=)
  • en güçlü benimlvlim (-70) herkesle pvp yapmaya hazırım
  • hyper abi bende tibette oynuyorum lvl 42 sizin guildle bizim guild union olabilirmi pls hakkaten süper charrın bir gün bende olcam inşalah the _end i çok taktir ediorum
  • inş. olursun dişini sıkman lazım biraz unionumuz 8/8 full yani yer yok
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: GlavieMaster**

quote:

Orjinalden alıntı: Iam_LOST

quote:

COK Mu BILION SEN

onun blade yi ii kullanmayı bilmedigini sen nerden bilion??

sananeee pvpde en iyi char blade dir al sana kanıt izlehttp://www.youtube.com/watch?v=Sbrss8-7ovU blade kullanmayı beceren adam gör

beyininde sorunların var herhalde şimdi actırma azımı ama ha ben sana bişimi dedim adama bak ordan ötuon

bilip bilmeden her şeye atlama ben blade kötü die bişi demedim eger biraz dikkatli okursan noldugunu anlıyıcaksın (tabi dikkatli okuma yetenegine sahip deilsen o senin sorunun)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.