Şimdi Ara

SİZCE TİBET'İN EN GÜCLÜSÜ KİM???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet herkesın bıldıgı hıbı en guclu char xJTx gıbı gozukuo sızce onu yıkabılcek adam war mı?

• HypeR YIKTI HOCAM DAATTI BITIRDI KIMIL KIMIL DORADI

HypeR SRO DA TAKTIR ETTIIM KISILERDENSIN COK 70 lv ADAMIM OLDU [ BOTLA DA OLSA ] AMA GERCEKTEN SENINKI KADAR SAGLAM BI YAPILANDIRMA YAPAMADM HLL OLSN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iam_LOST

HypeR YIKTI HOCAM DAATTI BITIRDI KIMIL KIMIL DORADI

HypeR SRO DA TAKTIR ETTIIM KISILERDENSIN COK 70 lv ADAMIM OLDU [ BOTLA DA OLSA ] AMA GERCEKTEN SENINKI KADAR SAGLAM BI YAPILANDIRMA YAPAMADM HLL OLSN
    sağol dostum dün bende çok kastım sonunda oyunu en iyi bir şekilde kavrayıp sadece git kas lvl atla mantığı değil bu oyunununda bazı incelikleri oldunu çözdüğüme inandığımda açtım bucharı ama dün gece ___1sHoT___ ye sos bladealdık beni parçalar artık :P bi pvp yapacaz

• quote:

Orijinalden alıntı: _HypeR_

sağol dostum dün bende çok kastım sonunda oyunu en iyi bir şekilde kavrayıp sadece git kas lvl atla mantığı değil bu oyunununda bazı incelikleri oldunu çözdüğüme inandığımda açtım bucharı ama dün gece ___1sHoT___ ye sos bladealdık beni parçalar artık :P bi pvp yapacaz

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _HypeR_

BENDE Oasiste 70 lv olcam 10-15 gune kalmaz olrm bu benm 4. 70 lv olcak [ evet botterım bunuda adam gıbı soluom kullanan bırcok kısı gıbı saklama geregi duymuom ama gercekten senın charını elde etmek ısterdım harika bi charın war AHHH AHHH BIZDE OLMASKI BOLE BU ARADA ii Bİ HABER

BUGUN 6-7 KEZ 5 YILDIZ MAL KALDIRDIM THief lv 3%2 oldu 27M para topladk nihayetinde sos 64 LV GLAVİe KACA GIDIO OASiSTE BILEN WARMI

• yiğit abi bizim cafenin sahibi 70 olmustur heralde geçen haftasonu 69du olmustur o da çok sağlam yane 7000(yaratıa) fln çakıo berserk olsa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _NuWaNdA_

yiğit abi bizim cafenin sahibi 70 olmustur heralde geçen haftasonu 69du olmustur o da çok sağlam yane 7000(yaratıa) fln çakıo berserk olsa :D
    1 vs 1 de en guclu ___1sHoT___ tur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShupaR -- 17 Kasım 2006; 0:35:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvilPhoenix

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Gercekten ole gozukuo ama berserker ıcın ne dusunuonuz yaw?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emboree

Gercekten ole gozukuo ama berserker ıcın ne dusunuonuz yaw?

Alıntıları Göster
    thıef-hunter savaşında gördüğüm kadarıyla en güçlü NoveyChan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farabî

thıef-hunter savaşında gördüğüm kadarıyla en güçlü NoveyChan

Alıntıları Göster
    evet onuda unutmamak lazım oda baya sağlam saçma ir sebepten dolayı havadan sos+8 sword kaptılar vala oklıma geldikçe sinirden kuduruyorum
  • quote:

evet onuda unutmamak lazım oda baya sağlam saçma ir sebepten dolayı havadan sos+8 sword kaptılar vala oklıma geldikçe sinirden kuduruyorum

Alıntıları Göster
    tabi şunuda unutmamak lazım dikkat ettiyseniz thief-hunter savaşlarında noveyi hep birileri koruyo üstüne bile tıklyamıyosan yanına gittiğin anda 10 kişi birden dalıyo teke tekde okadarda sağlam değil
  • quote:

tabi şunuda unutmamak lazım dikkat ettiyseniz thief-hunter savaşlarında noveyi hep birileri koruyo üstüne bile tıklyamıyosan yanına gittiğin anda 10 kişi birden dalıyo teke tekde okadarda sağlam değil

Alıntıları Göster
    olaya su yonden bakın bırde bızım mstrey ler 61 de onların 70 max lı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShupaR

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ShupaR

Haklısın ... Oyunun En Guclusu mstry lerı en fazla ack olanıdır [ tabi is yapılandırmaya bakar

bu arada beyler bisi diecem !

Oasis-te RED__POWER die bi zani turk arkdasımız lv 70 we 10k hpsi 14k mp si war anlamadm gercekten nası yaptını beni tek nukede yıkıo [ lv 62 ] % 91 oldu az kaldı azz ...

Bu arada bana java botla [ bot kullananlar bilir ] 10 gunde 60 lv oldunu soledi dorumudurrr [ girdi 60 lv chara prty bile yaptk ]}

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ShupaR

Haklısın ... Oyunun En Guclusu mstry lerı en fazla ack olanıdır [ tabi is yapılandırmaya bakar

bu arada beyler bisi diecem !

Oasis-te RED__POWER die bi zani turk arkdasımız lv 70 we 10k hpsi 14k mp si war anlamadm gercekten nası yaptını beni tek nukede yıkıo [ lv 62 ] % 91 oldu az kaldı azz ...

Bu arada bana java botla [ bot kullananlar bilir ] 10 gunde 60 lv oldunu soledi dorumudurrr [ girdi 60 lv chara prty bile yaptk ]}

Alıntıları Göster
    oyunun en ıyısı str blade charı kullanmayı bilendir blade in karsısında ınt falan duramaz bence xjtx hypera yattıgına göre blade kullanmayı bilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Brunhild

oyunun en ıyısı str blade charı kullanmayı bilendir blade in karsısında ınt falan duramaz bence xjtx hypera yattıgına göre blade kullanmayı bilmiyor

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: noob01

COK Mu BILION SEN

• quote:

quote:

COK Mu BILION SEN

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Iam_LOST

quote:

COK Mu BILION SEN

onun blade yi ii kullanmayı bilmedigini sen nerden bilion??

• quote:

quote:

COK Mu BILION SEN

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

COK Mu BILION SEN

senden ii bildiğime emınım herseye zıplama

• quote:

Orijinalden alıntı: Coni Leş

quote:

quote:

COK Mu BILION SEN

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: GlavieMaster**

quote:

quote:

COK Mu BILION SEN

sananeee pvpde en iyi char blade dir al sana kanıt izlehttp://www.youtube.com/watch?v=Sbrss8-7ovU blade kullanmayı beceren adam gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brunhild -- 17 Kasım 2006; 15:21:35 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: GlavieMaster**

quote:

quote:

COK Mu BILION SEN

sananeee pvpde en iyi char blade dir al sana kanıt izlehttp://www.youtube.com/watch?v=Sbrss8-7ovU blade kullanmayı beceren adam gör

Alıntıları Göster
    arkdasım sen ne kadar komık bı kıslıksın kullanmayı madem bılıorsn ıstedıın serverda duelloya hazırım gel

GREECE-OASiS-TİBET--REDSEA-ROME-TROY-BABEL-AEGE bu serverlarda 45+ yım

• quote:

arkdasım sen ne kadar komık bı kıslıksın kullanmayı madem bılıorsn ıstedıın serverda duelloya hazırım gel

GREECE-OASiS-TİBET--REDSEA-ROME-TROY-BABEL-AEGE bu serverlarda 45+ yım

Alıntıları Göster
    puhaha 45 + mıs ya git işine ne biçim iş yapıonuz nerde bı konu olsa illa tartısma baslatacak bı sey buluyosunuz
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Jt kötü bi oyuncu deil hatta serverda oyunu en iyi bilenlerden elindeki blade yanıltmasın sizi adam pure int ve spearda kullanabilio pvpde gerektiği yerde.Blade kullanmayı bilmio demek çok komik olur onun için

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.