Şimdi Ara

SİZCE TİBET'İN EN GÜCLÜSÜ KİM??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • en güçlü benim lvlim 13 adım BluEMaSTeR
  • bi güreş tutalım bakalım kim güçlüymüş görürüz
  • bence tibetin en güçlüsü benim çünkü hiç bot kullanmadım. hyperin kullanıp kullanmadığını bilmiyorum ama 1 shot kullanıdğını sölüyor. adam glavieyken sos blade almış. hyper de gogoer ismiyle ortalıkta sos blade arıyor. ne oldu da sos blade bu kadar kıymete bindi anlamadım.
  • Beyler bir zamanlar Tibetin en güçlüsü bendim kas kas
  • Jaguar lafta kalıonuz ama hec bırınızın ısmı tıbette duymadım oysakı nerde 60+ adamların hepsını tanıorum
  • o 60+ olmadan oyunu bıraktı jaguarı tanıyan tanır
  • bende glavieyim ama full str blade charı yıkmak zordu ama hyper yıkdıysa helal olsun sonucta bir turk yıkmıs
  • Tibetin En güçlüsü ___1sHoT___
  • Zevkler be renkler tartısılmaz ama genede hıc bellı olmaz en ıyı hıc bır zaman yoktur en kotu war dır;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: _HypeR_

Tibetin En güçlüsü ___1sHoT___

bencede en guclu ___1sHoT___
  • quote:

Orjinalden alıntı: emboree

Jaguar lafta kalıonuz ama hec bırınızın ısmı tıbette duymadım oysakı nerde 60+ adamların hepsını tanıorum

Senin bilmemen olmadığı anlamına gelmez ben tanıyorum onu TRiggers adlı guıld i bile vardı evet bir zamnalar en başlarda o gelir ama bir zamanlar...
  • tibetin en güçlüsünü bilmem ama en çok laf sokan adamı benim

tanımayan kalmadı server da
  • Jaugarla 1 lvlden beri tanışıyoruz :P ama 0 46 lvl di sanırım okullar açıldı oynayamayacam fln dedi gitti :D bnm chara göz koyduydu ikide bir teklif veriyodu :D oynasaydın iyi olvaktı ama sağlık olsun
  • Ben tibete ılk basladıgım gun lk once 60+ olarak ShupaR ı tanıdım sanırım Tibetin ilk 70 lık adamıda ShupaR
  • quote:

Orjinalden alıntı: emboree

Ben tibete ılk basladıgım gun lk once 60+ olarak ShupaR ı tanıdım sanırım Tibetin ilk 70 lık adamıda ShupaR

yok ben 64 lvl de farm a gırdım skıllerı 58 e cektım :) bıraz gec 70 olduk
  • arkdaslar 2int 1 str car hakkında ne dusunuyosunuz spear kullanılcak.nuke yok silah skilleriyle
  • ArKadAşlar bir samanlar Ai_Da diye biri wardı one olodu hakkaten hiç göremiyom

ha en iyi chara gelincede pure int sword skilleri ile gelirse ortalıgı toz duman eder walla

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.