Şimdi Ara

Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda bir suru doğru yanlış bilgi kirliliği var,kendim goreyim istedim. Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim. Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim.

• Okul doğal olarak biraz eski,biraz makyaja ihtiyaci var,
    Boğaziçi de siniflar cok harika degildi

Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim. Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim. Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim.

• Bilgilendirsene bizi

• Bir suru labaratuvar var, onlardan biri Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim.
  • Tüplü bilgisayar varmis dedim,evet bir lab ta var ama guncellenecek dediler,zaten herkes kendi bilgisayar ini kullaniyor ,ordaki bilgisayar i kullanmaya gerek yok dediler.
    Baska lab larda normal flat monitör var

Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim. Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim. Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim.

• Okulda sanırım sadece bir ders elektrik elektronik mühendisliği bölümünde goruluyormus, fizik lab gibi bir sey
  • Okulun konumu muhtesem

Kapısında metro duragi,izmir in her yerine gidebilirsiniz,bu kadar az mesafede baska yer nadir bulunur.

• İşte forumda görmek istediğimiz tarzda bir konu
    Teşekkürler
  • Kampusteki diger bolumlerden biraz uzaktalar, tip ve bilgisayar yanyana ,okulun sosyal etkinlikleri kampuste daha merkezi yerlerde
  • Cevresinde kucukpark,buyukpark gibi Bornova nin guzel mekanlari, arkasinda forum Bornova,ikea, öğrenci köyü var.
    Konum her türlü 10 numara
  • Ne kadar para aldın hocamSizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim. 

Faydalı konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarveyinStajyeri -- 3 Ağustos 2022; 13:58:5 >
  • Bu da Atamizin okul merdivenlerindeki fotosu 🙏🙏🙏

Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim. Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim.

• Okulla ilgili duydugum en fazla bilgi ,egitim kalitesinin iyi oldugu, ingilizceye geciste ilk sene biraz sıkıntı olacagi ve kolay atlatilacagi yonunde
  • Umarım sizlere faydasi olur , bana faydasi yok çünkü.
    ben fen bilimleri yazacagim icin burasi alt tercihimde(ölü tercih) olacak.
  • Sarpadeon S kullanıcısına yanıt
    Şu son foto lise gibi yav diğeri eski duruyor guzel ama
  • Hocam binanin arka tarafı uzayip gidiyo mu bu kadar mi yoksa ,
  • çeka1 kullanıcısına yanıt
    Gazi dişten yatay geçiş?
  • Sizin için Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ni gezdim.ege360.ege.edu.tr
    Ege Üniversitesi | Virtual tour generated by Selis Medya
    https://ege360.ege.edu.tr
  • Hayir hocam sadece meraktan izmiri sevmiyorum ben
  • çeka1 kullanıcısına yanıt
    Bende sevmiyorum ortak yönümüz çok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.