Şimdi Ara

SJ4000 Action Cam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Bu Hitachi sj4000 hakkında bilgisi ve tecrübesi olan var mıdır? Nasıl bir üründür? Youtube da gopro ile karşılaştırmışlar ama ben bir eksi göremedim. Ancak fiyata bakınca 5 kat fark var.

Kask Kameraları adresinde var ama önerebileceğiniz marka varsa daha iyi olabilir

• Kimisi bir ürünü 10 liradan 5 kişiye satıp 50 lira kazanır, kimisi 2 liradan 25 kişiye satar yine 50 lira kazanır, olay bu. GoPro'nun aksesuarları daha bol, muhtemelen garantisi daha iyi ve SJ4000'de mikrofon girişi yok. Kendim kamera kullanmadığım için tavsiye edemeyeceğim maalesef.
  • hsnsnr kullanıcısına yanıt
    SJCAM SJ4000 ürününden bahsediyorsan kendim kullaniyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

Merak ettiklerin varsa cevaplamaya calisirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panick666 kullanıcısına yanıt
    nerden alabiliriz sjcamı
  • izmirlem35 İ kullanıcısına yanıt
    Ben banggood.com dan aldim. 71$ fiyati vardi. Urunun gelmesi 20 ile 30 gunu bulabiliyor.

• hepsiburadada next aee sd21 indirime girmiş 400 lira baya araştırdım kullanıcı yorumları olumlu cuma gecesi sipariş verdim yarın gelir.Sjden kaliteli gibi duruyor bak istersen.

http://www.hepsiburada.com/next-aee-sd21-pro-aksiyon-kamera-8-gb-sandisk-microsd-kart-full-aksesuar-seti-hediye-p-OUTNEXTYESD21P?productId=outnextyesd21p&categoryId=22018092&site=new

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Norton -- 20 Nisan 2015; 0:33:25 >

• hocam bu sabah motosikletten inip kaskıma takılı olan SJCAM SJ4000 i çıkarırken elimden düşürdüm. Koruma kabıyla birlikte düşmesine rağmen bozuldu ve şuanda açılmıyor. Tamir etmek için uğraşırken pili çıkardım ve pili de şişmiş. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. SJCAM hakkındaki düşüncelerim bu sabah tamamen değiştir.

Bu alet koruma kılıfı ile 30M su altında çekim yapabildiği söyleniyordu ve bu sabah 1,5 metreden düşüp bozuldu. Koruma kabında olmasa diyeceğim tamam bozulabilir.

Tekrar düşünün bence. Sanırım GoPRO alacağım.

NOT: Makinenin görüntü kalitesi, özellikleri v.s. hala fiyatına göre çok kaliteli. Şimdiye kadar hiç düşürmediğim için sağlamlık testi yapmamıştım. Bu sabah yapmış oldum. Sıfır sağlamlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panick666 -- 20 Nisan 2015; 12:25:10 >
  • hocam şu mikrofon sorunu nedir? girişi yok mu ?
  • Maalesef mic girisi yok

• Sj4000 iyidir ama "xiaomi yi" yi de incele

• Kesinlikle tavsiye ediyorum. Aktif bir şekilde motosiklette kullanıyorum. Örnek videoya aşağıdan bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.