Şimdi Ara

SKODA 120 L Yİ NERDE MODİFİYE EDEBİLİRİM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    VE YAN KRLIK ,ÖNARKA TAMPON ALTLIGI VE ARKA KAPUT ÜSTÜ SPOİLER ARIYORUM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM EMAİLİM romeo_k.r.a.l-@hotmail.com

• Skoda 120 L yi Orijinal haliyle toplayıp klasik olarak saklamak daha mantıklı. Bunun neresini modifiye edeceksinki ? ( Modifiyeye harcıyacağın para aracın piyasa değerinin 2-3 katını bulur )

Yok ben illede modifiye yapıcam dersen aşağıdaki fotolara bir göz at istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasok -- 1 Ekim 2006; 12:38:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hasok

Skoda 120 L yi Orijinal haliyle toplayıp klasik olarak saklamak daha mantıklı. Bunun neresini modifiye edeceksinki ? ( Modifiyeye harcıyacağın para aracın piyasa değerinin 2-3 katını bulur )

Yok ben illede modifiye yapıcam dersen aşağıdaki fotolara bir göz at istersen.

yani en mantıklısını söyledin sana katılıyorum.

• ALAKANIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .. FARZEDELİMKİ BU SKİLDE MODİFİYE ETMEK İSTEDİM NERDE YAPTIRABİLİRİM BANA KAÇA MAL OLUR
  • ŞÖYLE SÖYLİYM BANA SKODANIN (120L) İYİLİĞİNDEN YADA KÖTÜLÜĞÜNDEN BAHSETMENİZE GEREK YOK ŞAYET YARDIM EDEBİLİRSENİZ OFOTOLARDAKİ GİBİ NERDE YAPTIRABİLİRİM... BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ÇOOKKK TEŞEKKÜRLEEERR...
  • arkadaşım bendede aynı araba var bende çok dolaştım bu mesele için çok iyi örnekler gördüm artı arabamdan çok mennunum benim gibi birini gördüm çok hoşuma gitti sana kolay gelsin
  • demişsin ama ben genede uğraşma derim arkadaşlar gibi tabi sen kafaya koymuşun kolay gelsin
  • bu kaçıncı mükerrer konu ben sayamıyorum artık
  • Arkadaş zaten zorluğundan ötürü modifiyeden vazgeçmişti.
  • YANİ BEN ZATEN VAZGEÇTİM AMA MÜKERRER OLACAKSADA SANANE
    yani benim gibi elindeki imkanı çerçevesinde bişeyler yapmaya çalışan bi arkada görmek çok iyi oldu...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.