Şimdi Ara

skyvision offline download (manna)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hocam manna skyvision ve turksat için editlenmiş hali bu. yapanın ellerine sağlık. buyrun deneyin.

http://www.skyvision-tv.com/download/manna_twinhan.zip

• Teşekkürler Sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traxdata -- 6 Ağustos 2005, 15:26:26 >
  • Bu güzel.
  • peki bişey sorayım,

ben dosyayı çektim içindeki manna.exe yi çalıştırdım. flashgette ki gibi yeşil çizgiler soldan sağa kaymaya başladı. ve hemen yanında 250 ksürlü bi sayı var..

altta ince çizgiler oluştu yavaş yavaş doluyo. o çizgilere tıkladığımda unknown uzantılı bi dosya inio, bu nedir :D ve görünüşe göre en küçüğü 750mb

2 gb lık bi rar gözüko. ve bunlar nereye inio ? temp içinde görünüolar ve aynı klasörde avi uzantılşı ve tamamı inmiş bi dosya gzüküyor ama açılmıuor :D inmedi mi acaba :)
  • bunun için skyvisiondataya ihtiyaç varmı?
  • dosyayı indirdim,exe uzantılı dosyayı kurup çalıştıramıyorum.hata mesajı verip kapanıyor.Eutelsat w1 uydusundan daha hızlı yükleme yapıldığı söyleniyor.dosya indirmeyi bıraktım daha programı bile çalıştıramadım.yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  • şimdi benim yaptığım olay şu. dosyayı indirdim. ama yukarıdakini. sonra bunu kapasitesi büyük olan bir hard diske attım. sonra progdvb çalıştırıp turksatta herhangi bir kanala basıp progdvbyi kapattım. sonra manna.exe yi açtım ve dosyalar inmeye başladı. bazılarımızda bu progdvbden turksat açmak gerekiyor.

şu anda bende skyvisiondata kurulu ancak devre dışı yinede çalışıyor.
  • dosyayı indirdim.manna calistrim, surekli sn ilerliyor baska bir se oldugg yok, ayni zamanda cnbce izmiyorum , nerede yanili yaptim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.