Şimdi Ara

SMS PAKETİ HAKKINDA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar turkcel faturalı hattım var.SMS paketi almak istiyorum turkcelden fakat hesap kesim tarihinden 1 ay sonra kullabilceğim yazıyo turkcel in sitesinde.benim hesap kesim tarihi 25.12.2009 yani bugun şimdi sms paketi alırsam bugun den itibaren kullanabilrmiyim,yoksa birdahaki aymı başlar kulanım...yardımcı olursanız sevinirim..iyi forumlar...

• internet, sms gibi paketler fatura tarihinden bağımsız,
    hangi tarihte alırsan al, süresi boyunca kullanırsın.

turkcell de böyle.
  • arkadaşım saol yardımın için fakat müşteri hizmetlerin aradım dün gece sms paketi için bu pakete e uye olursam birdahaki hesap kesim tarihinden sonra kullanacağımı soyledi
  • sms paketindeki limiti doldurduysan, yenilenmesi için 1 ayın dolması lazım.
  • Faturalı hatlarda sms paketi aboneliği fatura kesiminde aktif oluyor..!

Bugün başvurduğunuzda fatura kesiminizde size sms ile paketinizin başladığını bildiriyorlar ve siz de bundan sonra kullanabiliyorsunuz...

Yani sizin kesim tarihiniz ayın 25 i ise bu tarihten itibaren kullanabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halle -- 26 Aralık 2009; 17:44:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halle

Faturalı hatlarda sms paketi aboneliği fatura kesiminde aktif oluyor..!

Bugün başvurduğunuzda fatura kesiminizde size sms ile paketinizin başladığını bildiriyorlar ve siz de bundan sonra kullanabiliyorsunuz...

Yani sizin kesim tarihiniz ayın 25 i ise bu tarihten itibaren kullanabilirsiniz..

öyle değil

Fusem'in dediği doğru.

paketi alıyorsun ve çok kısa bir süre sonra gelen mesajla kullanmaya başlıyorsun. Fatura kesimiyle vs alakalı değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.