Şimdi Ara

###şok şok test deki itemleri gercek servere aktaR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • patos 3 de test knightde giriliyor itemleriniz inn bırakıın p2 girin item ler karsınıza cıkacaktır...hemn deneyin..

• deniorum ama bi öle bişi yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordMorriS -- 24 Ağustos 2006; 17:55:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_BoY_17

Bu mesaj silindi.
    wallaha doqur charım qeldi laaaaa oleyyyyyy
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_BoY_17

Bu mesaj silindi.
    ABİ SUAN TEST DEYİM HERKES CİYAK CİYAK BAGIRIYOR :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtreamusic

ABİ SUAN TEST DEYİM HERKES CİYAK CİYAK BAGIRIYOR :d

Alıntıları Göster
    oyun felc olur o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: SensationWhite

oyun felc olur o zaman

Alıntıları Göster
    ya dc verio nası girdiniz siz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Beramus_

ya dc verio nası girdiniz siz?

Alıntıları Göster
    ya ben anlamadım bi baştan ayrıntılı anlatırsanız sevinirim şimdi test knighttaki itemler burayamı aktarılıyo test knghtmı açıldı anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

ya ben anlamadım bi baştan ayrıntılı anlatırsanız sevinirim şimdi test knighttaki itemler burayamı aktarılıyo test knghtmı açıldı anlamadım

Alıntıları Göster
    Öyle bir şey varsa kesin rollback gelir boşuna uğraşmayın yani aktarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Alıntıları Göster
    aman kardeş ağzını hayıra .... bayır aç pls
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMorriS

aman kardeş ağzını hayıra .... bayır aç pls

Alıntıları Göster
    omg olamaz öyle bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

omg olamaz öyle bişey

Alıntıları Göster
    Şu an için öyle bir şey var millet harıl harıl npc lerden çektikleri itemleri normal charlara aktarıyorlar büyük bir ihtimalle bu hatanın başladığı tarih ve saate rollback olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspo

Şu an için öyle bir şey var millet harıl harıl npc lerden çektikleri itemleri normal charlara aktarıyorlar büyük bir ihtimalle bu hatanın başladığı tarih ve saate rollback olacaktır

Alıntıları Göster
    o saate rollback atıcak adamın elleri kırıl atamaz inşallahh tek dileqim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMorriS

o saate rollback atıcak adamın elleri kırıl atamaz inşallahh tek dileqim

Alıntıları Göster
    İnşallah öyle birşey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

evt bencede .
  • quote:

Orijinalden alıntı: β-Laktamaz

quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

evt bencede .

Alıntıları Göster
    bu nası işe yaw işallah öle bişi olmas ... :S
  • dün olimpia serverına rollback attıldı ondan olabılırmı acaba? Ve kastığımız tum exp lerde yalan oldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: akhisseus

dün olimpia serverına rollback attıldı ondan olabılırmı acaba? Ve kastığımız tum exp lerde yalan oldı
    K2 ne kadar amatör bir şirket oldugunu her fırsatta bize kanıtlıyor sağ olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akhisseus

dün olimpia serverına rollback attıldı ondan olabılırmı acaba? Ve kastığımız tum exp lerde yalan oldı
    ewet dün halamın oğlu bende 35 m vardı dc yedim bazı itemler ve para gitti dedi ...
    itemler ve para test ten gelmiştir ona ondan gitmiştir belki ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: QaLentine

ewet dün halamın oğlu bende 35 m vardı dc yedim bazı itemler ve para gitti dedi ...
    itemler ve para test ten gelmiştir ona ondan gitmiştir belki ..

Alıntıları Göster
    arkadaşın dediği gibi p3de bırak p2de çıksın gibi birşey olamaz. Senin p3de hostesinde hiçmi birşey yok? Hayır var. anlıcanız p3ün ne p1le nede p2yle bağlantısı yok. tek bağlantı char isimlerinde. Eğer sizin betadaki charınızın ismiyle bir char açıldıysa pathosda , p3e giremeden dc yiyorsunuz. Örnek ben. Lvl 80 assasinim vardı isim TanisBro'ydu. pathosdada TanisBro isminde char açmıştım. dc yiyorum direk. ama öteki bütün accountlarla giriyorum. İtem aktarmanın bir yolu olabilir şimdi onu deniyorum. Olursa herkese söyleyeceğim ki oyun bitsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: SeRGaT

arkadaşın dediği gibi p3de bırak p2de çıksın gibi birşey olamaz. Senin p3de hostesinde hiçmi birşey yok? Hayır var. anlıcanız p3ün ne p1le nede p2yle bağlantısı yok. tek bağlantı char isimlerinde. Eğer sizin betadaki charınızın ismiyle bir char açıldıysa pathosda , p3e giremeden dc yiyorsunuz. Örnek ben. Lvl 80 assasinim vardı isim TanisBro'ydu. pathosdada TanisBro isminde char açmıştım. dc yiyorum direk. ama öteki bütün accountlarla giriyorum. İtem aktarmanın bir yolu olabilir şimdi onu deniyorum. Olursa herkese söyleyeceğim ki oyun bitsin...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: SeRGaT

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.