Şimdi Ara

son 20 yılın en iyi golcüsü kimdir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • caner103 kullanıcısına yanıt
    Ronaldonun 15 var, 2. Klosenin 14 var. Aktif futbolculardan Klose hariç 10 golden fazla atan yok bildiğim kadarıyla.
  • raul golleri cok basit gorunuyor ama şimdi o basit golleri atamayan golculeri gordukce en iyi golcu raul ben messiyi maestro olarak goruyorum gol atan bir oyuncu ama golcu demek istemiyorum luis suarez olmaya aday ama daha degil falcao evet o benim adayim defanslarinda gelismesiyle beraber son 20 yil icin ilk k 3 raul ronaldo(brezilya) falcao

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur01 kullanıcısına yanıt
    messinin kötü olduğunu söylemiyorum raulla messiyide kıyaslamıyorum messi her zaman takımın en üst ismidi bütün herkez top ona gelsede gol atsa diye bakardı yada çalım atsa vs.. raulda ise öyle birşey yoktu yanında hep iyi golcüler varken işini iyi yaptı son sene yaş ilerlemesi ve takıma ronaldonun gelmesinden dolayı gitti shalkede de bir çok gol attı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chedjou22

raul golleri cok basit gorunuyor ama şimdi o basit golleri atamayan golculeri gordukce en iyi golcu raul ben messiyi maestro olarak goruyorum gol atan bir oyuncu ama golcu demek istemiyorum luis suarez olmaya aday ama daha degil falcao evet o benim adayim defanslarinda gelismesiyle beraber son 20 yil icin ilk k 3 raul ronaldo(brezilya) falcao

• Izledigim kadariyla messi,raul,falcao

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Messi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: replastone

Rekorlar kırılmak içindir elbette ama bence bu rekoru Klose kırdı kırdı yoksa şu an zaten aktif futbolculardan 10 gol dahi atan yok. En az 3 dünya kupası görmek toplam 12 yıl demek. 12 yıl boyunca futbol dünyasının zirvesinde olan kaç forvet var? Messi, Ronaldo bile Dünya Kupasında daha 5 gol atamamışken şu an için çok zor kırılabilecek bir rekor.

Ama dediğim gibi bu rekor en çok sarı forma, 9 numara ve nike ayakkabılı Ronaldoya yakışıyor.

Bu işler birazda şansa bağlı hocam. En iyi oyuncular arasında ilk 10'a girebilecek Bale bırak gol atmayı turnuvaya bile katılamıyor. Ha o zaman Maradona örneğini verirsin ancak o zamanki futbolla günümüz futbolu çok çok farklı. Bireysellikle anca C.Ronaldonun reale etki ettiği kadar edilebiliyor dahası yok. Messi de aynı durumda, kimse ondan tek başına arjantine kupa kazandırmasını beklemesin.

• Ronaldo

bitirici olarak öne çıkmış çok santrafor var işte bir Kluivert dan tutun da Jardel ve günümüzdeki falcao ya kadar. ama komple bir forvet olarak ronaldo kadar korkuncunu görmedim.

batistuta, vieri, nisterroy gibi oyuncular da bitirici tarz görev alan ünlü santrafor lar idi,
    henry, raul, rooney tarzı oyuncular ise santrafor değil forvet rolü alan ünlü oyunculardan.
  • Eğer Messi Ve Cristiano da listedeyse onlar.Ancak saf santrafordan bahsediyorsak Ronaldo Lima Varken Raul demek çok absürd kaçar kimse kusura bakmasın.he bunun van basteni Gerd Mülleri de var.Ancak onları çok izleyemedik.

2. yede İbrayı yazarım.

Tabi en çok gol atan fark yaratan dersiniz 1. Messi 2. ronaldo (Crist.)

Messinin kaleye şut ve gol istatistiklerine bir bakın.Adamın eleştrildiği sezonda bile 41 golü var ki lima ronaldonun barcelonadaki sezonluk gol rekoru 37Onca sakatlık vs geçirmesine rağmen.Birde En çok asist yapanlar listesinde.

Günümüz futboldunda bu kadar fark yaratabilmek her babayiğidin harcı değil.Adamlar Ramos Pepe Thiago Silva Xabi alonso vb gibi adamlara karşı bu golleri atabiliyor.Futbol artık daha zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner103

messinin kötü olduğunu söylemiyorum raulla messiyide kıyaslamıyorum messi her zaman takımın en üst ismidi bütün herkez top ona gelsede gol atsa diye bakardı yada çalım atsa vs.. raulda ise öyle birşey yoktu yanında hep iyi golcüler varken işini iyi yaptı son sene yaş ilerlemesi ve takıma ronaldonun gelmesinden dolayı gitti shalkede de bir çok gol attı

Raulun 900 maçta attığı golu 400 maçta atan, zidane'ın kariyerinde yaptığı asist sayısını 4 e katlayan adam messi.

Sorunun cevabı da forvet ise messi, santrafor ise gerçek ronaldo.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzozan -- 18 Aralık 2020; 16:56:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

son 20 yılın en iyi golcüsü kimdir

bu arkadaş kimdi
  • caner103 kullanıcısına yanıt
    Gabriel Batistuta hocam
  • ovvv nasıl hatırlamam fiorentinaın süper golcüsünü
  • ya messidir yada cristiano ronaldodur, bırakın şimdi futbol romantikliğini . bu 2 adam daha 30una gelmeden topladılar butun altın ayakkabıları cl gol krallıklarını ve daha büsüsürü şeyi. madem en iyi golcuyu seçiyorsunuz açın bakın messiyle cr7nin istatstiklerini kaça katlamışlar raulu henry vs vs
  • Aktif oyuncuları dahil etmezsek Nistelrooy derim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.