Şimdi Ara

Son 3 ay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar gecen sene 25,27 bin yaptim temelim var ama mat cok kotu ortalama 25 diyim fenim iyi sayilir ama tekrar yapmam lazim son 3 ayda asilirsam kirik obp gibi bir sacmalik da olacak ama 20,30 bine girebilir miyim diyorum cunku stresten kaybeden biriyim azcik rahat olsam dis belki tıp gelirdi bu sene stresim yok en azindan zaten seneye uniyi birakip hazirlanmayi dusunuyorum.Siz olsanız ne yapardınız bu sene hiç upraşmayıp seneye mi bakardınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu sene hiç uğraşmamak diye bir şey yok hocam sen bu davada olduğunu söylüyorsan sonuna kadar götüreceksin yarına bıraka bıraka yarının kalmaz açık ve net başla ben 12.sınıfken düşük net yapıyordum ama bir saniye bile seneye bırakmayı düşünmedim ama sınav sonucu istediğim gibi olmayınca bırakmak durumunda kaldım yaparsan bile böyle bir şey yap

• Bilerek mi yapıyosunuz arkadas. Sanki moral bozmak için herkes başlığa

SON 3 AY
    BU ZAMANDA ŞU KONULAR BİTER Mİ ?
    ŞU KALAN ZAMANDA NE YAPACAĞIM?
    SON 3 AY KALDI ÖLDÜK BİTTİK

Tarzı konular açıyor ayar oluyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her iki durumda da en kötü, ama en kötü ne olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheLordMan kullanıcısına yanıt
    Sordugum sorunun temelinde o oldugu icin oyle bir baslik attim neden moral bozmaya calisiyim rakip bile degiliz okumadin sanirim fikir alisverisi yapmak istedim.Var moral bozmaya calisan dh burasi, fark etmissin sen de bozma moralini o zaman ne diye bu basliklara tikliyor bir de cevap yaziyorsun.

• Evet o da dogru.

• dogupasha kullanıcısına yanıt
    Anladim dostum,haklisin vizeler ve finaller zorluyor o yuzden emin olamamistim.Kendimi yipratmaya deger mi diye,tesekkurler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.