Şimdi Ara

Son 6 sezondaki derbi istatistiklerimiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Derbilerdeki olağanüstü istikrarımız ve büyük maç kazanma (ya da kaybetmeme) alışkanlığımız sürüyor.

Beşiktaş'ın bizi Kadıköy'de 4-3 yendiği maçtan sonra (Nisan 2005) oynadığımız derbilerde;

Beşiktaş'a karşı 13 maçta 8 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet
    Galatasaray'a karşı 13 maçta 10 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet

Toplamda 6,5 yılda oynadığımız 26 derbide; 18 galibiyet, 6 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Bu 6 sezonda 2 kere şampiyon olabilmişiz ama eğer Aykut Kocaman döneminde küçük takımlara daha az puan verdiğimizi düşünürsek önümüzdeki yıllarda ligi domine edeceğimizi öngörebiliriz. Şu anda tek engel sürmekte olan davadan aleyhimize çıkacak bir karar. Ancak böyle durdurulabiliriz.

• O karari cikarmak biraz sıkar bizde bu taraftar oldugu surece
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASIMPAŞA TAYFA

O karari cikarmak biraz sıkar bizde bu taraftar oldugu surece
    İstatistik yalan söylemez...

• Yenilgilerin biri 09-10 da besiktasa. digeri de 07-08 de galatasaraya. vay anasini iyi oldugumuzu biliyodum bu derbilerde ama resmen muazzam bir performans. iste sike budur!
  • Uefa kupamız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montesquieu

Uefa kupamız var mı ?
    Son yıllarda rakiplerde artan Fenerbahçe düşmanlığını baş nedeni. Sen 26 derbide umutlan maça git 6'sı berabere bitsin, rakip 18 kez yensin sen 2 kez, psikoloji bozulur taraftarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

Son yıllarda rakiplerde artan Fenerbahçe düşmanlığını baş nedeni. Sen 26 derbide umutlan maça git 6'sı berabere bitsin, rakip 18 kez yensin sen 2 kez, psikoloji bozulur taraftarda.

Adaş yaptığın çok ayıp ama yüzlerine vurulmaz ki böyle
  • quote:

• quote:

Alıntıları Göster
    ama alex koşmuyor
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hep bizbizeyiz, ne güzel başka takımlardan kimsecikler yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Hep bizbizeyiz, ne güzel başka takımlardan kimsecikler yok

Alıntıları Göster
    Derbilerde çok iyiler bende tebriik ediyorum ama son yıllarda fenerbahçe-beşiktaş maçları çok çekişmeli geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Different 1903

Derbilerde çok iyiler bende tebriik ediyorum ama son yıllarda fenerbahçe-beşiktaş maçları çok çekişmeli geçiyor.

Katılıyorum.Çok kaliteli ve çok zevkli oluyor aramızdaki maçlar.Gs maçları ise tam tersi...Tek kale maç oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Different 1903

Alıntıları Göster
    Tamam derbilerde iyide , o 4-3'luk maci kazanmanin verdigi mutluluk ve rakibini igneleme icgudusunun tavan yapmasi 10 maglubiyete bedel bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

Tamam derbilerde iyide , o 4-3'luk maci kazanmanin verdigi mutluluk ve rakibini igneleme icgudusunun tavan yapmasi 10 maglubiyete bedel bence.

o maçta staddaydım.
    3,5 kere bizim kaleye geldiniz 4 gol attınız.
    biz dağları taşları kaçırdık. saçımızı başımızı yolduk ama olmadımı olmuyordu.
    Rüştü'nün miyop olduğuna karar verdiğim maçtır.
  • quote:

hadi hadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurna

quote:

o maçta staddaydım.
    3,5 kere bizim kaleye geldiniz 4 gol attınız.
    biz dağları taşları kaçırdık. saçımızı başımızı yolduk ama olmadımı olmuyordu.
    Rüştü'nün miyop olduğuna karar verdiğim maçtır.

Kacirmasaydiniz arkadas.kalede forvetimiz varken atamayacaksinizda ne zaman aticaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

quote:

hadi hadi

Alıntıları Göster
    Bu istatistiğin sebebi Daum'dur. Hala onun yerleştirdiği sistemle oynuyoruz. Buradan kendisine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: subsonic

Bu istatistiğin sebebi Daum'dur. Hala onun yerleştirdiği sistemle oynuyoruz. Buradan kendisine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum

Alıntıları Göster
    Güzel bir istatistik.
  • quote:

Avut kendini.
  • quote:

+Kupa finalleri
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.