Şimdi Ara

SON GUN EDEBİYATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gençler yarınki sınava dair pek bi bilgim yok zaten sayısalım tm bölüm okumayı düşünmüyorum ama yine de lys fen belli olmaz kendimi riske atmak istemiyorum. genel tekrar yapabileceğim bisey onerir misiniz youtube videosu falan?

• hocam teknofemden bakabilirsin
  • şuraya bak hocam. sağlam şekilde anlayarak dinlersen, +10 net katar bu anlatım sana.
  • çok sağol dostum çok işime yarayacak bu.
  • Tonguç akademiden dinlemeni öneririm ortalama 5 dakikalık videolarla anlatmışlar biraz yüzeysel ama büyük sanatçıların eserleri aklında kalır. dönemlere bak ve şiir tarzlarını falan çok iyi bil. mesela 2. yeni ile 1. yeni arasındaki farklar benzerlikler gibi. Fen sınavına giren arkadaşlar yorum ağırlıklı geldiğini söylemiş yarın edebiyattan da sürpriz yapabilirler. Eser ezberlemek çare değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten bu saatten sonra yazar eser ezberleyemem de donem ozellikleri, büyük yazarların özelliklerine falan bakmam iyi olacak.
  • MaxwellHeisenberg M kullanıcısına yanıt
    Kardes nerden calismaya karar verdim bende edeb notu ariyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasin attigi videoyu izlicem 3 saatlik, sonra da tonguc akademiden aklima takilanlara bakarim. Edb kaynagim bile yok zaten zaman denemesi atarim bi tane de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.