Şimdi Ara

Son Zamanların En BOMBA!! Sohbet-dostluk-full paylaşım Sitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternette gezmekten bıkanlar için hiç dinmeyecek kaliteli sohbet arayanlar için, iyi arkadaşlık kurmak isteyenler için, her türlü konuda her çeşit bilgiye sahip olmak isteyenler için, full oyun,mp3,film,video ve resim indirmek güncel konular hakkında tartışmak isteyenler için... Şaheser bir site... Herkese tavsiye ediyorum...

Hadi Bas Gaza,Tıklaa :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArAnTzAzU -- 19 Ocak 2007; 18:33:27 >

• öncelikle ismi çok güzelmiş... forumda yeni açılmasına rağmen hoş bir forum...
    Başarılar
  • valla teşekkürler... yeni açılmamız şerefine bir de kampanya başlattık... sitede 400 mesaj yazana bedava domain, 700 mesaj yazana da host veriyoruz...
  • arkadaşlar en azından siteme 1 kere bakın yorumlarınızı yazın :S lütfen merak ediyrm...
  • once uye olma zorunlulugunu kapat sonra yorum bekle
  • direk foruma girince zorunlu olmuyor...
  • siteye üye oldum içerğine bakmak için iki linke baktım ikiside ölmüştü.
  • üff :S günde 250 mesaj yollanıyo siteye napalım bizde okuyan insanlarız :D bi rastlantı olmuştur belkide... çünkü nerdeyse her mesajla gerek biz gerekse mod larımız ilgileniyorlar ... ama yine ilginiz için teşekkür edrm...
  • arkadaşlar sitemizde 560 üye oldu :d 8000 mesaj oldu... banner takas da yapıyoruz... gel gel ne olursan gel :d
  • sitemizdeki bi kaç hata da giderilmiştir... herkesi bekleriz
  • arkadaşlar neden kimse bakmıyor :s en azından bakın bi yorum yapın... nsıl olmuş onu söleyin...
  • İnternette gezmekten bıkanlar için hiç dinmeyecek kaliteli sohbet arayanlar için, iyi arkadaşlık kurmak isteyenler için, her türlü konuda her çeşit bilgiye sahip olmak isteyenler için, full oyun,mp3,film,video ve resim indirmek güncel konular hakkında tartışmak isteyenler için... Şaheser bir site... Herkese tavsiye ediyorum...
    www.kankaturk.org

SİTEMİZDE 620 ÜYE BULUNUYOR...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1anil21

öncelikle ismi çok güzelmiş... forumda yeni açılmasına rağmen hoş bir forum...
    Başarılar

saol kankam... gün geçtikçe büyüyoruz... her geçen g
    n daha yeni şeyler ekliyoruz... DOSTLUK-PAYLAŞIM adına bulamayacağınız şey yok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.