Şimdi Ara

SONUNDA TOPLADIM....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadslar uzun dusunceler ve ugraslar sounuc sıstemı toparladım...

core2duo e6400
    p5ld2se(sımdılık aldım deıstırcem)
    eax1600pro
    samsung 250gb hdd
    kıngston 1gb ram tek(dual channel uyumsuzluk yaptı)
    samsung dwdwriter
    aopen300watt
    geek adsl modem+webcam

toplam fıyatı 1008$(kdv dahıl) herkes daha ıısıne sahıp olur ins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RqmX -- 29 Kasım 2006; 12:37:47 >

• güle güle kullan yalnız o/c yapacaksan o güc kaynagı yetmez belki günlük kullanımda bile sorun cıkarabilir ekran kartında bence hata etmişiniz 7600gs sonic ve 7600 gt ler varken... raminde tek kanal 1gb olması iyi olmus ilerde 1gb alman için iyi
  • tskler o/c dusunmuorum guc kaynagı gayet ıı calıso su an bır sorunla karsılasmadım ekran akrtı bekledımın ustunde performans gosterıo ben zaten ucuz bırselyer dusnmustum dx 0 gecmek ıcın ve rd600 ıcın sımdılık ıdael bır secımoldu gıbı
  • ekran kartını 7600GS al bari, pişman olmazsın
  • bence akıllı seçimler yapmış ...banada aynı önerileri sunmuştu...ama anakartı nasıl elden çıkartabileceksin??? bide bu işten biraz fazla zarar etmessin inşallah::.::
  • cuma gunu aldım pcyı valla calısıo catır caıtr ilerde zaten dıstırcem carbonu 800x600de maxumu degerlerde banamısın demeden oynuorum valla yeter bana
  • valla ekran kartını 129usdye anakartıda 98 usdye aldım yarı fıyatlarına satsam yeter bana zarar etmem cok ya zaten onu dusnerke aldımgercı ıkınıc elcıler alırlar en kotu ama onlıne satmak daha mantıklı p5b alcatım bırtek chıpsetlerı farklı o kdr onun dısında fark yok ole...
  • ozaman hayırlı olsun yeni sistemin...şimdiden...eee imzayıda değiştir artık....
  • tskler evede desıtırım bı ara daha ısı herkesın olsun arkadaslar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.