Şimdi Ara

SONY 40X3500 TEKNOSADA NEDEN UCUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • X3500 modeli teknosada piyasadan en az 1000 ytl ucuza satılıyor. 3900 ytl fiyatla. Bunun sebebi nedir?

• sebebini boşver dostum. daha önce pahalı satıp çok kazandıklarına saysınlar. almak isteyenler için güzel fırsat. Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: universteli

sebebini boşver dostum. daha önce pahalı satıp çok kazandıklarına saysınlar. almak isteyenler için güzel fırsat. Saygılar
    Mutlaka altinda bir capanoglu vardir ama garanti kosullarini arastir sor
    bu muhtesem lcd yi hemen kap
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalf_3466

Alıntıları Göster
    hemde peşin havale ile 3.685 YTL diyor bu neden ucuz ya hakkaten böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalf_3466

Alıntıları Göster
    bende ankara cepa daki teknosa da 3990 a görmüştüm merak edip sorduğumda vitrin ürününü o fiyata sattıklarını sölemişti çalışan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

bende ankara cepa daki teknosa da 3990 a görmüştüm merak edip sorduğumda vitrin ürününü o fiyata sattıklarını sölemişti çalışan

Alıntıları Göster
    şimdi merak üzerine teknosa merkezi aradım ve ürünün 5 yıl garantili olduğunu ve sıfır olarak gönderileceğini söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N 6297

şimdi merak üzerine teknosa merkezi aradım ve ürünün 5 yıl garantili olduğunu ve sıfır olarak gönderileceğini söyledi.

Alıntıları Göster
    X4500'ler gelecek ondan ucuza satıyorlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

X4500'ler gelecek ondan ucuza satıyorlardır.

Alıntıları Göster
    zaten yeterince pahalıydı bana sorarsanız hala fiyatı yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

zaten yeterince pahalıydı bana sorarsanız hala fiyatı yüksek

Alıntıları Göster
    Yeni gelicek ürüne yer açmak için olsa gerek Ellerinde demekki hatırı sayılır miktarda kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Yeni gelicek ürüne yer açmak için olsa gerek Ellerinde demekki hatırı sayılır miktarda kaldı

Alıntıları Göster
    STOKTA yokki dostum isterse 1 YTL yazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Alıntıları Göster
    ben bir ay önce aldım ve gerçektn çok güzel bir tv garantisi fln 5 yıl bu fiyatı görünce hemen koşa koşa gitmiştim teknosaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar,

Bu x3500 gibi ürünler,devamı olmayan ürünler teknosada red-tag adı altında süper fırsat ürünü kırmızı etiketli şekilde satışı yapılır.Bu ürünlerin kapalı kutusu olmaz anlamına gelmemektedir.İş şansınıza kalmış.Daha önce bu ürün grubunda nakitte %10 indirim yapılmaz iken artık bu ürün grubundada tek çekim indirimi yapılmaktadır.Bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: selcan911

Arkadaşlar,

Bu x3500 gibi ürünler,devamı olmayan ürünler teknosada red-tag adı altında süper fırsat ürünü kırmızı etiketli şekilde satışı yapılır.Bu ürünlerin kapalı kutusu olmaz anlamına gelmemektedir.İş şansınıza kalmış.Daha önce bu ürün grubunda nakitte %10 indirim yapılmaz iken artık bu ürün grubundada tek çekim indirimi yapılmaktadır.Bilginize...

Alıntıları Göster
    zaten artık tukenmek uzere..dusunmeden almak isteyenler almalı bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: caution

zaten artık tukenmek uzere..dusunmeden almak isteyenler almalı bence...

Alıntıları Göster
    yahu pahalı olsa bi dert ucuz olsa ayrı bi dert. çözemedim gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: universteli

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: universteli

He valla .Bence süper fiyat,biz geçen sene kasım ayında o fiyata D3000 almıştık,X3500 için 5800ytl istemişlerdi,nakit.Heralde yeni serilerde tek rakibi X4500'dür .

• quote:

Orijinalden alıntı: n1ghtfall

quote:

Orjinalden alıntı: universteli

He valla .Bence süper fiyat,biz geçen sene kasım ayında o fiyata D3000 almıştık,X3500 için 5800ytl istemişlerdi,nakit.Heralde yeni serilerde tek rakibi X4500'dür .

Alıntıları Göster
    bir hafta önce bir yerde bende yazmıştım.teşhir ürünü dediler kapalı kutu yok dediler fiyatı peşin 12 ay taksitle aynı 3999 ytl dedilir ankara cepa teknosada.ordaki çalışan ben burda 3 aydır çalışıyorum ben geldim geleli bu x3500 burda duvarda asılı ve en az 12 saat açık kalıyor dedi varın hesabını siz yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz0571

bir hafta önce bir yerde bende yazmıştım.teşhir ürünü dediler kapalı kutu yok dediler fiyatı peşin 12 ay taksitle aynı 3999 ytl dedilir ankara cepa teknosada.ordaki çalışan ben burda 3 aydır çalışıyorum ben geldim geleli bu x3500 burda duvarda asılı ve en az 12 saat açık kalıyor dedi varın hesabını siz yapın.

Alıntıları Göster
    Bende Teknosa'nin sitesinden fiyatın 3999 YTL oldugunu görüp Cevahir AVM'de ki Teknosa'ya gitmiştim. Sordugumda aldigim bilgi ürünün teşhir ürünü olduğu yönündeydi. Stok kontrolü yapip diğer mağazalarda da sadece teşhir ürünü kalmış oldugunu söylemişti bana. 1-2 gün sonra Metrocity'de ki Teknosa'da tamamen aynı cevapları aldım, satılan ürün teşhir ve diğer tüm mağazalarda da teşhir ürünleri var.

Almadan önce iyice araştırın, bu kadar para verip teşhir ürünü alma ihtimali var.

• quote:

Orijinalden alıntı: leventen

Bende Teknosa'nin sitesinden fiyatın 3999 YTL oldugunu görüp Cevahir AVM'de ki Teknosa'ya gitmiştim. Sordugumda aldigim bilgi ürünün teşhir ürünü olduğu yönündeydi. Stok kontrolü yapip diğer mağazalarda da sadece teşhir ürünü kalmış oldugunu söylemişti bana. 1-2 gün sonra Metrocity'de ki Teknosa'da tamamen aynı cevapları aldım, satılan ürün teşhir ve diğer tüm mağazalarda da teşhir ürünleri var.

Almadan önce iyice araştırın, bu kadar para verip teşhir ürünü alma ihtimali var.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, Teknosa'nın mağazalara göre ucuzluk yapmak gibi bir garip pazarlama anlayışı da var.. Buna da dikkat edin.. Almayı çok istediğiniz bir ürün, yaşadığınız şehirdeki mağazalardan birinde piyasanın oldukça altında bir fiyattan satılabiliyor. Adına da "Bu mağazaya özel fiyat" diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_sw

Arkadaşlar, Teknosa'nın mağazalara göre ucuzluk yapmak gibi bir garip pazarlama anlayışı da var.. Buna da dikkat edin.. Almayı çok istediğiniz bir ürün, yaşadığınız şehirdeki mağazalardan birinde piyasanın oldukça altında bir fiyattan satılabiliyor. Adına da "Bu mağazaya özel fiyat" diyorlar.

Alıntıları Göster
    Dün akşam sony yetkili satısından tek çekim veya nakit için fiyat sordum. 5100 ytl ye veriyorlar.
    Teknosada teşhir olmayan ürün bulunursa 3900ytl lik fiyat çok avantajlı bence.
    Hakkaten pahalı olsa da dert ucuz olsa da.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozermn

Dün akşam sony yetkili satısından tek çekim veya nakit için fiyat sordum. 5100 ytl ye veriyorlar.
    Teknosada teşhir olmayan ürün bulunursa 3900ytl lik fiyat çok avantajlı bence.
    Hakkaten pahalı olsa da dert ucuz olsa da.

Alıntıları Göster
    MediaMarkt'de de 46X3500 4999 lira idi 2 hafta önce.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.