Şimdi Ara

Sony BDV-E300 5.1 Blu-Ray Ev Sinema Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında 7.1 AVR almayı düşünüyordum ama benim için çok pahalı olacağı için (BD Player+AVR+Hoparlör vs.) daha ucuz alternetiflere yönelmişken bunu gördüm. Amacım çok üst düzey bir sistem kurmak değil, en büyük beklentim HD sesleri de çözebilen bir sistem olması ve düşük ses seviyelerinde dahi DVD ya da Blu-ray'den gelen sesleri net şekilde duyabilmek. Bu iş için ayırdığım bütçe 1.200-1.300 TL'ye kadar çıkabiliyor. Bu konuda bilgisi ve tecrübesi benden çok daha fazla olan arkadaşlarım bana tavsiyede bulunursa çok müteşekkir olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozaga -- 12 Mart 2010; 14:49:28 >

• Bu fiyat aralıgında philips hts 7540 veya 7520 bence en iyi secimler.. kullanılan malzeme ve hoparlörlerin sürücü kalitesi Sonylerden cok daha iyi.
    Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Sizin belirttiginiz Sony de fiyat/performans olarak oldukça başarılı bir ürün.
  • Tavsiyeniz üzerine Philips HTS 7540'ı inceledim. Teknik bilgim çok yüzeysel olduğu için hoparlörlerin sürücü kalitesi hakkında bir bilgim yok fakat özellikerini incelediğimde tam benim aradığım set olduğunu gördüm. Bunun en büyük nedenlerinden biri de kule tipi hoparlör olması. Benim için çok daha kullanışlı olacak.
    Benim için tek dezavantajı fiyatının 1600-1700 TL civarında olması diyecektim ki az önce hepsiburada.com'dan bana özel tanımlanmış indirimli ürünlerin listesinin maili geldi ve Philips HTS 7540'ı 500 TL indirimli 1200 TL'ye alabilme imkanım doğdu. Muhtemelen Philips HTS 7540'ı alacağım bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
  • Rica ederim....

Güzel bir secim olucaktır... yabancı bir sitede olumlu incelemesini okumuştum... Sahibinden.com üzerinde de o fiyatlara bulunabiliyor.. aklınızda olsun
  • bende bu setten var ve inanılmaz..tek eksisi usb girişinin olmaması..ama..aslında var arkasında..ama 500 gblık hddi tanımadı..sanırım fat32 olmadığından..onun dışında ses olarak mükemmel bir alet bence...sanırım maksimumu 40 ama..orayı gördüğüm söylenemez..her ne kadar müstakil evde otursamda..özellikle müzik dinlerken..yarıdan sonrası..etrafı sallamaya başlıyor..görüntü olarak ta upscaling özelliği ile güzel görüntü veriyor..televizyonum LG-5300 led 100HZ..bunda fast and furious 4ün giriş sahnesini izlemenizi tavsiye ederim..ben gittigidiyordan 570liraya aldım..artı iki arka cam ayaklık..3dvd-2bluray ile beraber..çok çok temiz garantili ve faturalı bir ürün olarak aldım..
    almadan önce yabancı sitelerdeki yorumlarına gözattım..100 üzerinden 85 alan bir ürün..bu fiyata çok iyi bir performans..tavsiye ederim...ben mkv ile falan uğraşmıyorum,genelde orjinal dvd alıyorum..o yüzden mkv ile ilgili sorularınıza cevap veremem..ama alt yazılarda hiçbir sorun yok..ayrıca güncellenebilmesi,lan girişi olması,ipod port girişi olması güzel özellikler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.