Şimdi Ara

@@SONY CDX GT(111U-212U-310U-414U-610U-616U VS...)ALL SERIES FAN CLUP@@ (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
1
Favori
177.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gunescan

valla millet cevap verene kadar aldım gözümü karartıp. artık nasip. yarın taktıracagım.

Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Siz hızlı çıktınız millet aylarca araştırıyor ki bana da öyle oldu en son pioneer 5050UB aldım. :)
  • Teşekkür ederim.
    Bu arada çerçeveyle birlikte 50 lira takma parası verdim. Orijinal Focus hoparlörler ile gayet güzel oldu. Hoparlörlerin bu kadar iyi olduğunu hiç düşünmezdim Merak edenler için yazıyorum belki focus için düşünen vardır diye. İsteyen olursa resimleri koyabilirim. Mp3lerin kalitelerine baglı olarak ses kalitesi değişken. Bazıları çok baslı bazıları çok tizli falan.. 320 kbps olsa süper güzel ses gelir heralde. Ama Audio cdlerde mükemmel oldugu anlaşılıyor ses çıkışının. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Beko bayisinden 420 ytl / 10 taksite aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunescan -- 5 Ekim 2008; 17:35:07 >
  • 13cm hoparlor almak istiyenler plippoyu ve pioneeri bir satıcıda dinlesinler ben dinledim direk plippoyu aldım basslari daha iyi veriyor tizler pioneerle aynı. fiyatıda pioneerın yarısı.
  • Arkadaşlar Sony CDX-L580X teybim almanyadan hediye geldi.Teybin kumandasını orada unutmuşlar.Ancak yazın gelebilir.Bu teybin tuş takımının ışık renkleri değişiyor mu?Birde ayar menüsüne nereden girebilirim.Kumandanın üzerinde menü tuşu var ama kumandasız menüye giremiyorum.

Edit:Kumanda RM-X114.Bir elektronikcide fiyatını sordum 65 ytl dedi

@@SONY CDX GT(111U-212U-310U-414U-610U-616U VS...)ALL SERIES FAN CLUP@@

• "SEL" tuşuna uzunca basmayı denedin mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gunescan

"SEL" tuşuna uzunca basmayı denedin mi?

Evet denedim.Bütün tuşlara uzunca bastım fakat giremedim menüye.Tuş takımı ışık renkleri değişir mi acaba?Esas amacım ışık renkgini değistirmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EECFCE0DC -- 25 Kasım 2008; 16:38:37 >
  • Sa sont gt424u teyp aldım 15 20 dakiak sonra hiçbirşey sarkı vs değiştmetince demo menüye gecıyor sarkı falan değiştirdigimde böyle bir sroun yok acık kalma ihtimaline karsı kormumamı bu yoksa sorun mu var

birde beyler bu teyin ekran erengi yeşil olyor mu oluyorsa nasıl
    Teşekkürler
  • merhaba arkadaşlar ben yeni teyp aldım sonny cdx470u spot ürün ön kafayı cıkarırken takılıyor teyp biraz içeride kaldı ondan dolayımıdır acaba
  • SONY 424U tukce kullanım kılavuzu nerden bulabilirim...
  • fazla içeri girdiyse ondan takılıyodur montajcınız biraz öne çeksin
    quote:

Orjinalden alıntı: esen38

merhaba arkadaşlar ben yeni teyp aldım sonny cdx470u spot ürün ön kafayı cıkarırken takılıyor teyp biraz içeride kaldı ondan dolayımıdır acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: esen38

merhaba arkadaşlar ben yeni teyp aldım sonny cdx470u spot ürün ön kafayı cıkarırken takılıyor teyp biraz içeride kaldı ondan dolayımıdır acaba

pioneer al dedik sana :) ama sen dinlemedin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wings35 -- 20 Mart 2009; 12:13:32 >
  • beyler sonynin sd cardlı bir modeli varmı?
  • sony 424u modeli kullanıyorum,
    usb yada cd den çalarken parcanın adını klasörde ne yazıyorsa yazıyor sonra bir 10-15 saniye sonra ekran
    cd-1 vb gibi görünüme geçiyor.
    birde Component hoparlör takımı dusunuyorum 16,5cm kapı içi, anfim mevcut , öneriniz var mi ?

sony 424u teypin saat ayarı nasıl yapılır acil ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksea -- 5 Mayıs 2009; 10:44:03 >
  • arkadaşlar kullanmakta olduğum passat tahttp://urun.gittigidiyor.com/SONY-CDX-GT220-OTO-CD-MP3-CALAR-ASGARISIZ-1-TL_W0QQidZZ16360908 bu oto teybim var ön kapılarda passatın orjinal hoparlörleri arkalarda da Harward 440 Watt 2 tane hoparlörüm mevcut. Ben 1 tane bagaja kabinli subwoofer 1 tane de amfi düşünüyorum. yalnız elimde 300-350 TL param var bu bütçeyle en iyisi ne olabilir. Ya da sizce subwoofer yerine 2 tane pioneer oval mi alsam 440 wattlık ne dersiniz? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacksea

sony 424u modeli kullanıyorum,
    usb yada cd den çalarken parcanın adını klasörde ne yazıyorsa yazıyor sonra bir 10-15 saniye sonra ekran
    birde Component hoparlör takımı dusunuyorum 16,5cm kapı içi, anfim mevcut , öneriniz var mi ?

bende de gt670 var daha bu haftasonu aldım, meraktan hemen açtım kullanma kılavuzunu baktım. o dediğin demo olayı ve kapatılabiliyo, kapatmak için:
    ses ayarının üstüne basıyosun ya şarkı seçerken falan, işte oraya basılı tutacaksın birkaç saniye, bi menü açılacak aynı tuşa her bastığında menüdeki başka bi seçeneğe geçer. ordan demoyla ilgili bi seçenek olması gerek ve saat ayarı da ordan yapılıyo.

• quote:

Orjinalden alıntı: tural.i

quote:

bende de gt670 var daha bu haftasonu aldım, meraktan hemen açtım kullanma kılavuzunu baktım. o dediğin demo olayı ve kapatılabiliyo, kapatmak için:
    ses ayarının üstüne basıyosun ya şarkı seçerken falan, işte oraya basılı tutacaksın birkaç saniye, bi menü açılacak aynı tuşa her bastığında menüdeki başka bi seçeneğe geçer. ordan demoyla ilgili bi seçenek olması gerek ve saat ayarı da ordan yapılıyo.

hayırlı olsun, nereden aldın. aynı makinadan ben de düşünüyorum. baktıgım kadarıyla sony magazalarında o ürün yok. gg da var, dogubank a bakmadım orada da olabilir. nasıl ürün memnun musun, özellikle usb kullanımı nasıldır.

aldığın yerde garanti durumu nasıldı? bir de fiyatından bahsedersen cok faydalı benim için

• quote:

Orjinalden alıntı: laska

quote:

quote:

hayırlı olsun, nereden aldın. aynı makinadan ben de düşünüyorum. baktıgım kadarıyla sony magazalarında o ürün yok. gg da var, dogubank a bakmadım orada da olabilir. nasıl ürün memnun musun, özellikle usb kullanımı nasıldır.

aldığın yerde garanti durumu nasıldı? bir de fiyatından bahsedersen cok faydalı benim için

mavi bilgisayardan aldım ben geçen hafta. sitesindede var istersen. link bu ama stokta kalmamış galiba:
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/13073

valla alette memnun olunmucak bi özellik yok. usb dersen süper diyebilirim. takıyosun ve çalmaya başlaması 1-2 saniye sürüyo. en ufak takılma yok.
    usbdeki klasörlerin ve şarkıların arasında gezineiliyosun istediğin şarkıyı seçmek için ve bu arada dinlediğin şarkı çalmaya devam ediyo. cd sürücüsüne takan elektrikçi çok yavaş olur dedi ama alakası yok. cdyi takıyosun okuması 3-4 saniye sürüyo çalmaya başlıyo hemen.
    3 tane amfi preout var amfi bağlamak için. bazı yerlerde 2 çıkış diyolardı ama arkada kocaman 3 tane rca çıkış var ve aletin üstündede yazıyo zaten.
    ses çıkışı çok net ama ben öyle sesi ne kadar çıkıyo ne kadar bass veriyo diye deneyemedim çünkü arabanın orijinal hoparlörünün dayanacağını sanmam zaten benim hoplar bass da veremiyo.
    mavide fiyatı ggden ucuzdu ve garantisi var, getiren firma tarafından ( sunika elektronik diye bi firma getirmiş, garantilerini ne kadar güvenilir bilmem ama gerekirse mavinin başını ağrıtırız )
    radyosu düzgün çalışıyo. cihaz amerika versiyonu ama avrupa için de frekans seçeneği var. öyle tek frekanslarda durup diğerlerinde durmama gibi bi sorunu yok. benim için gereksiz ama başkaları için gereklimidir bilmem; rds yok.
    önde aux girişi var ama denemedim daha.

sonuç olarak özellikleri, kullanım rahatlığı ve hızlılığı bakımından verdiğin parayı hakediyo ve görünüşü de çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tural.i -- 9 Mayıs 2009; 22:34:34 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: laska

quote:

quote:

mavi bilgisayardan aldım ben geçen hafta. sitesindede var istersen. link bu ama stokta kalmamış galiba:
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/13073

valla alette memnun olunmucak bi özellik yok. usb dersen süper diyebilirim. takıyosun ve çalmaya başlaması 1-2 saniye sürüyo. en ufak takılma yok.
    usbdeki klasörlerin ve şarkıların arasında gezineiliyosun istediğin şarkıyı seçmek için ve bu arada dinlediğin şarkı çalmaya devam ediyo. cd sürücüsüne takan elektrikçi çok yavaş olur dedi ama alakası yok. cdyi takıyosun okuması 3-4 saniye sürüyo çalmaya başlıyo hemen.
    3 tane amfi preout var amfi bağlamak için. bazı yerlerde 2 çıkış diyolardı ama arkada kocaman 3 tane rca çıkış var ve aletin üstündede yazıyo zaten.
    ses çıkışı çok net ama ben öyle sesi ne kadar çıkıyo ne kadar bass veriyo diye deneyemedim çünkü arabanın orijinal hoparlörünün dayanacağını sanmam zaten benim hoplar bass da veremiyo.
    mavide fiyatı ggden ucuzdu ve garantisi var, getiren firma tarafından ( sunika elektronik diye bi firma getirmiş, garantilerini ne kadar güvenilir bilmem ama gerekirse mavinin başını ağrıtırız )
    radyosu düzgün çalışıyo. cihaz amerika versiyonu ama avrupa için de frekans seçeneği var. öyle tek frekanslarda durup diğerlerinde durmama gibi bi sorunu yok. benim için gereksiz ama başkaları için gereklimidir bilmem; rds yok.
    önde aux girişi var ama denemedim daha.

sonuç olarak özellikleri, kullanım rahatlığı ve hızlılığı bakımından verdiğin parayı hakediyo ve görünüşü de çok güzel.

tecrübelerin için cok tesekkur ederim. baya yararlı bilgiler verdin. mavi bilgisayar hiç aklıma gelmemişti. onunla da lgileneyim.

bu kadar özelliği olan bir alete neden rds koymamışlar anlamadım. o da olsaydı tadından yenmeyecekti!

• tural bey bahsettiğin mavi bilgisayar istanbul-meciyekoydeki mavi bilgisayardan farklı mı acaba? sitede istanbul magazası görünmüyor. yoksa buradaki mağazaya bişey mi oldu?
    şu anda cardfinans ve asya karta indirim var, bitmeden stoklara girse keşke. p.tesi aryıp konuşmayı düşünüyorum
  • cd çaların tam model ismi cdx-gt670us sonundaki us amerika versiyonu olduğunu belirtiyo bildiğim kadarıyla ve amerkada rds yok. o yüzden rds koymamışlar. valla bence rds pek de önemli değil. araba kullanırken radyonun ekranında ne yazıyomuş ona bakmıyorum ya. hem radyo dinlemiyorum bile, tak 8 gblik usb hatta 4 bile çok çok yeterli, istediğin kadar şarkı at içine dinle.
    mavi bilgisayar bizim bildiğimiz mavi bilgisayar, ben ankara da 100. yıldaki şubesinden aldım aleti. inşaallah girer stoklara en yakın zamanda. zira gittigidiyor daki fiyatlardan bile ucuzdu.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.