Şimdi Ara

SONY CYBERSHOT DSC S650 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİni kullanan arkadaşlar varmı yada bilgi verebilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu makineyi almayı düşünüyorum kullananlar yada bilgisi olanlar ürünün kalitesi hakkında yazabilirlermi ?

SONY CYBERSHOT DSC S650 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİni kullanan arkadaşlar varmı yada bilgi verebilecek

Etkin Çözünürlük (mp) : 7,2
    Optik Zoom : 3x
    Dijital Zoom : 6x
    Lcd Ekran Boyutu (inç) : 2

7,2 MP
    Işığın yetersiz olduğu ortamlarda çekim için ISO 1000 yüksek hassasiyeti (REI)
    3x optik zoom, 6x dijital zoom, en fazla 14x akıllı zoom
    Ekran işlev kılavuzuyla kolay çalıştırma
    Parlak 2 inç (5,1cm) LCD ekran
    Yüksek kalite Sony objektif
    Gümüş, kompakt tasarım
    Geniş ekran TV'de oynatım için 16:9 modu
    Motion-JPEG (30 fps sesli film modu)
    PC'ye gerek kalmadan doğrudan yazıcıya bağlantı sağlamak için PictBridge
    Endişelenmeden çekim yapmanıza izin veren 24MB dahili bellek
    Kolay değiştirme için 2 standart AA pille çalışır
    STAMINA pil ömrü, en fazla 460 çekim (LCD ekranla CIPA standardı, isteğe bağlı NH-AA-2DB piller kullanılarak)
    15 dil seçeneğine sahip ekran menüsü: Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca, İsveççe
    Birlikte verilenler: 2x Alkalin pil, AV ve USB kabloları, bilek kayışı ve yazılım

fiyatı 129 ytl.

• bunun üst modeli var bende.s730.
    http://forum.donanimhaber.com/m_24008165/mpage_1/key_//tm.htm#24083624 örnek resimler var.
  • sizin ürünün fiyatı 199 ytlimiş. resimlerin kaliteside verdiğiniz linkle ortada gerçekten çok net.ancak maddi durumum bu makinaya yetmediği için üstteki cihazı almaya karar verdim :) sizin elinizdeki cihaz kaç megapiksel ?
  • 7mp.

pm attım. 236 ya almıştım ben. 2gb kartla birlikte.

ekleme:büyük ihtimalle sizin almayı düşündüğünüz makinenin resim kaliteside aşağı yukarı s730 la aynıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Lupara_ -- 4 Temmuz 2008; 1:57:35 >
  • selam arkadaşalar.. ben de bu makinadan almayı düşünüyorumm ötv yi devlet desteklemeden almayı düşünüyorum.. bir de samsung S630 modeli var arada kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim.. ben sony almayı düşünüyorum.. ama samsunga da kötü diyen çıkmadı.. yardımcı olursanız sevinirim..

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=135171072&CS_Category=_SBA_873_1662_782_3555&CS_Catalog=_FOTOGRAF___VIDEO_KAMERA&T_Category=_DIJITAL_FOTOGRAF_MAKINESI873

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.