Şimdi Ara

Sony ns-11 ıcın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony mp3 ıcın yazılım lazım elınde olan varsa veya bulabılecek olan varsa acıl lazım.
    sony ns-11 kodlu mp3 player daha ayrıntılı olsun dıye resmını de koydum;
     Sony ns-11 ıcın

• bildiğim kadarıyla bu mp3 çalar tak çalıştır.
    ama eğer çalışmıyorsa buraya upload ettim, indirebilirsin:
    Link
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eveon

bildiğim kadarıyla bu mp3 çalar tak çalıştır.
    ama eğer çalışmıyorsa buraya upload ettim, indirebilirsin:
    Link

Sen galıba benı tam anlayamadın benım mp3 acımıyor pıl takıldıgında staring yazıyor.Icerısınnede gıremıyorum yanı bunun ıcın lazım senın gonderdıgın yanında verılen ek programa benzıyor.

Eger bu mp3 un calısması ıcın gereken proogramsa nasıl ıcıne yukleyebılırım.
    Bunuda bır anlatırsan ıyı olur.

• orj. sony değil bu biliyosun dimi ?
  • Evet tabı ama genelde aynı oluyor
  • Kımse yok mu cevap verecek..
  • Eveon cevabını beklıyorum.
  • benim yolladığım mp3 çaların sürücüsü. içindeki setup.exe yi kur ardından usb den bilgisayara takarak dosya atmayı dene
  • Senın dedıgını yapmaya calıstım fakat pc mp3 gormedıgınden atamıyorum ıcıne nasıl yapcaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDaaaT -- 10 Mart 2008; 17:00:11 >
  • başka bir bilgisayarda dene eğer olmuyorsa büyük ihtimalle mp3 te bir bozukluk vardır
  • Bu olan olayın aynısı tekrar oldu program attırdım duzeldı sımdı tekrarladı aynı olay
    Yanı program atılınca duzelmesı gerekır nasıl atıldıgı konusunda bır bılgım olmadıgından acılmıs bır konuydu bu
    Sonuc olarak nasıl yapıldıgını ve nerden bulacagımı bılen kısılerın cevap vermesını beklıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.