Şimdi Ara

Sony Nw-e00x Serisi için Yeni File Manager SonicStage e son...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
6.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda daha önce verildi mi bilmiyorum ama sonicstageden bezmiş arkadaşların çoğunlukta oldugunu düşünerek edindiğim prpgramı paylaşmak istiyorum.Daha önce voidMp3 kullandım ancak bazı sarkıların çalmaması ya da bozuk çalması sonrası tekrar dan sonicstage döndüm taki düne kadar SourgeForce da gezerken bu projeye denk geldim programı denedim 200kb a yakın bir dosyası ve stabil çalışıyor windows sistemlerde

programı indirmek için bu sayfaya girin
    iki adet dosya olacak optionals dahil indirin
    omgaudio klasörünü daha önce formatladıgınız nw e-00x e atın (üzerine yazmasına izin verin)
    ffmpeg ve dahili ddl yi de mp3 player a atın ve indiridiginiz jar dosyasını da
    burada dikkat etmemiz gereken bu dosyaları direkt root a atmamız yani her hangi bir klasore koymayın
    işlem bu kadar jar dosyasını çalıştırın
    NOT: jar dosyaları genelde winrar ile ilişkilendirildigi için çalışmıyor bazen
    bunun için komut satırında mp3 playerımıza girip "java -jar XXX.jar " yazıyoruz ve programımız calısıyor
    ( "" işaretlerini yazmayınız...)

Güle güle kullanın umarım faydalı olmuştur

• pek ilgi görmedi herhalde
  • hocam ilk başta yapamadım ama sonra denedim oldu teşekkürlerimi iletmekten kendimi alıkoyamıyorum

teşekkürler...
  • yardımcı olabildiysem ne ala
    iyi günlerde kullanın...
  • ben s603 te denemeye çalışıyorum. ffmpeg i açamadım ve dahili ddl yi bulamadım. ama buna rağmen yazılım çalıştı. dosya da attı. ama cihaz görmedi, çalmadı. fakat program içinde görüyor. bir yerlerde bir hata var bulmaya çalışıyorum. sanırım ffmpeg ve dahili ddl yi halledemediğim için.
    Ne yapabilirim..
  • Program nw-e00 serisi için arkadaş başlıkta da belirtmiş.
  • ok. sağol. ben de denemeye çalışıyorum derken onu kastettim, önemli değil.
    Fakat iyi haber şu: yarı yarıya başardım. müzik atabildim. fakat bazı playlist özellikleri gitti. Bu gayet normal olabilir. Version uyumsuzluğu olabileceği gibi zaten e00x serisinde olmayan öezellikler de olabilir, ürünü bilmiyorum. s603 de "son yüklediklerin hangisi", "en çok dinlediklerin hangisi görülebiliyor gibi" bazı şıklar da vardı. Bunlar sonic stage den geliyor olmalı. bunlar çalışmıyor.

Şimdi şarkılar atıldı. Bir başkasının da makinesinde UMS olarak bağlanılıp oradan müzik atılabilir sanırım.
    s-603 açıldığında "simple mode" diye yazıyor. Bu şekli ile kullanmaya razı olanlar için bir çözüm olabilir.

Daha da ilerletebilirsem bilgi paylaşacağım.
  • file manager olarak adlandırıldıgına göre fonksiyonlarını sadece bu dogrultuda tahminlemek yerinde olur.
    Sonicstage eş değer bir şey ummayın isterseniz.
  • tabi tabi, olabilenin en iyi faydasını bulduktan sonra ve amaç sonic stage bağımlılığını ortadan kaldırmaksa, yazılım işe yarıyor. Ya bu da olmasaydı.
    Diğer bir başlıkta bu yazılımı aradaığımı yazmıştım. şimdi elime geldi :) Gerçekten teşekkürler.
  • programa baktıgınızda ffmpeg ile sıkıştırma yapıyor bu da demek oluyorki programcılıktan anlayanlar diğer sonylere de bu tip file manager yapabilirler
    umarım sizde alternatif bir file manager oluşturursunuz bizde yerli sürüm diye kullanırız
  • Güzel temenni ama, benim elimden ancak yapanlara teşekkür etmek gelir
  • düşünmeniz yeter ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: katilimci

ok. sağol. ben de denemeye çalışıyorum derken onu kastettim, önemli değil.
    Fakat iyi haber şu: yarı yarıya başardım. müzik atabildim. fakat bazı playlist özellikleri gitti. Bu gayet normal olabilir. Version uyumsuzluğu olabileceği gibi zaten e00x serisinde olmayan öezellikler de olabilir, ürünü bilmiyorum. s603 de "son yüklediklerin hangisi", "en çok dinlediklerin hangisi görülebiliyor gibi" bazı şıklar da vardı. Bunlar sonic stage den geliyor olmalı. bunlar çalışmıyor.

Şimdi şarkılar atıldı. Bir başkasının da makinesinde UMS olarak bağlanılıp oradan müzik atılabilir sanırım.
    s-603 açıldığında "simple mode" diye yazıyor. Bu şekli ile kullanmaya razı olanlar için bir çözüm olabilir.

Daha da ilerletebilirsem bilgi paylaşacağım.

bir de bu şekilde kullandıktan sonra sonic stage e bağlanmamak lazım. yapı bozuluyor :)
    ya biri ya biri. anlaşılan sonic stage playlistleri yazmaya çalışırken için de ne var diye bakmıyor ve en son o yazdığı için kendi anlayacağı gibi yapıyı dağıtıyor.

• jar dosyasını neyle açıcam açılmıyor
  • sağolun çok faydalı oldu , ama öğrendiğime göre aynı hdd den mp3 playere 3 kez aynı şarkı atılamıyomuş , peki bu programla o kalkıyo mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hoguzkhan

sağolun çok faydalı oldu , ama öğrendiğime göre aynı hdd den mp3 playere 3 kez aynı şarkı atılamıyomuş , peki bu programla o kalkıyo mu ?

sanırım kalkıyor.. derebey çok sağol bide;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fxxd

jar dosyasını neyle açıcam açılmıyor

verilen dosya executable jar dır.yani son sürüm java yüklemesi ardında çift tıklamayla çalıştıra bilirsin.
  • Ben hic birsey anlamadim daha acik bi sekilde anlatabilirmisiniz.
  • root ne demek kardeş yukardakine a
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.