Şimdi Ara

Sony Vaio notebook VPCCA4S1E webcam driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, benim bilgisayarı Win 8 e yükselttim memnunum ama webcam olayını çözemedim. Webcam driverı yok Sony web sitesinde sistemde otomatik tanımıyor o yüzden kullanamıyorum. VPCCA4S1E/w modeli benim makina

http://www.sony.com.tr/support/tr/product/VPCCA4S1E_W/specifications

Fikri olan var mı ya da aynı sorunu yaşamış olan nasıl yapabiliriz bu webcam tanıtmasını

• Sony'nin websitesinden ürününü kayıt ettir,, üye ol.

Ben sana ingilizce sorununu anlatan bir mektup yazıp özelden veya buradan yollarım. Copy paste yapar, yollarsın. Yardımcı olurlar. Ben ASUS kullanıyorum, bu yöntemle gayet yardımcı oluyorlar.
  • sağolun üye olup gönderdim sorunu zaten UK sitesinden 2 gün oldu hala bekliyorum. acayip canımı sıktı dönücem sadece bunun yüzünden win 7 ye.
  • 3 kuruşluk webcam driverı için destek vermiyorlar, sonuç olarak Sony Microsoft'a postaladı, Microsoft Sony'e git dedi. sinirlendim win7 ye döndüm bende...Win 8 upgrade i için Sony de bir sürü reklam veriyorlar sitede ama bazı driverlar yok, Sony Destek'de bir işe yaramaz malesef, bilgisayarlarında hep ısınma sorunu yaşamama rağmen en iyi desteği HP vermişti...
  • Vaio ları üzerinde gelen işletim sistemleri haricinde kullanamazsınız hatta mesela w7 home premium la geldiyse ultimate w7 bile çalıştıramazsınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.