Şimdi Ara

Sony Z4 Compact beklenir mi, şu an piyasa hangi telefona yönelebilirim Z3c haricinde?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sony Z3 Compact almayı düşünüyordum ancak internetteki bazı sitelerde bir sonraki modelin Z4c bu sene içinde çıkacağı yazıyor. 32 GB iç hafıza ve Full HD ekranı göz önüne alındığında beklemeye değer gibi görülüyor, bu konuda önerilerinizi alabilir miyim? Z3c'e gelince kamerada pembeleşme ve başka sorunlarını okuyunca açıkçası almaya çekindim. Ayrıca piyasa tavsiye edebileceğiniz bu telefonla benzer fiyat performansa sahip neler var şu anda?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vesnog -- 21 Ocak 2015; 1:49:46 >

• O ebatta yanina pek yaklasan yok,z4c kesin.cikarmi bilemiyorum yada tanilip buraya gelmesi mayisi bulur.iki arkadasim z3compact aldi sorun yok muhtemelen benimde bir sonraki cihazim olacak kendisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki teşekkürler ekran çözünürlüğü neyse de dahili hafızanın 16 GB olması biraz düşündürüyor çünkü aynı sınıftaki diğer telefonların çoğunun iç hafızası daha yüksek.
  • forumda sadece sıkayetcı ınsanları bulursun cozum aramaya gelenler. cevremde 4 tane var z3c hepsı cok memnun . z3c al acelen varsa
  • mipa90 M kullanıcısına yanıt
    Acelem yok da, artık Nokia E5'ten terfi edeyim diyorum hoş iyi de telefondu :) Bunun gibi hem ufak olup hem de kamerası iyi olan vs. telefon yok hafıza kartı da takılıyor sanırsam, sizin bir bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vesnog

Acelem yok da, artık Nokia E5'ten terfi edeyim diyorum hoş iyi de telefondu :) Bunun gibi hem ufak olup hem de kamerası iyi olan vs. telefon yok hafıza kartı da takılıyor sanırsam, sizin bir bilginiz var mı?

evet bende kullanıyorum . hafıza kartım 64 gb sorun yok
  • Z4C' nin çıkacağı kesin değil. (Sony 1-3-5 diye çıkartıyor.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.