Şimdi Ara

Sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben popmundo dünyasında yeniyim. O yüzden şöyle bir kaç tane sorum olacak:

1. Tura nasıl çıkılır?
    2. Anne turunda bazı yok sayılmış dilekler dışında hepsini bitirirsem başarı alır mıyım?
    3. Kendi şirketimi nasıl kurabilirim?
    4. İzmir'de en yaygın müzik türü nedir?

Ayrıca:

Bana popmundo avatar yapma sitesi verebilir misiniz?

Örnek:

Sorular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi World of Wireless -- 7 Temmuz 2008; 14:16:06 >

• dünya turuna çıkmak için acele etme
    önce sahne yetenklerini 5* yap sonra çıkarsın
    alırsın
    kendi şirketini kurabilmen için oyunda en az 1m paran olması gerekli ve de şirket lisansı alman lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

dünya turuna çıkmak için acele etme
    önce sahne yetenklerini 5* yap sonra çıkarsın
    alırsın
    kendi şirketini kurabilmen için oyunda en az 1m paran olması gerekli ve de şirket lisansı alman lazım

+1
  • Sahne yetenekleri derken Temel Seksapel, Temel Dansçılık falan mı? Hemde Anne ile ilgili soruya da cevap bekliyorum.

NOT: SORULAR GÜNCELLENDİ!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi World of Wireless -- 5 Temmuz 2008; 19:51:49 >
  • anne cevabını verdim alırsın demiştim
    cover başkalarının şarkılarını repertuarına ekleyip çalmaktır
    single için acele etme
    en az dört şehirde şöhretini iğrencin üstüne çıkart o zaman cevap vereyim

• quote:

Orjinalden alıntı: World of Wireless

Arkadaşlar ben popmundo dünyasında yeniyim. O yüzden şöyle bir kaç tane sorum olacak:

1. Tura nasıl çıkılır?
    2. Anne turunda bazı yok sayılmış dilekler dışında hepsini bitirirsem başarı alır mıyım?
    3. Kendi şirketimi nasıl kurabilirim?
    4. Cover ve single nedir, nasıl yapılır?

Ayrıca:

Bana popmundo avatar yapma sitesi verebilir misiniz?

Örnek:

Sorular

1-Popmundo üzerindeki tüm şehirlerde konser ayarlayarak

2-Alırsın.Amma velakin annenin sana vereceği paradan düşer her isteğini es geçmen

3-işte geldik en çok sorulan soruya,şirket kurma hayallerini gerçekleştirebilmen için "Şirket Lisansı" alman gerekli öncelikle.Daha sonra bulunduğun şehirdeki belediye binasına giderek(hangi şehirdeki belediye binasına gidersen şirketinin merkezi o şehirde olur daha sonra taşıyabilirsin ama taşıma işide oyunda herşeyin olduğu gibi tamamen duygusal ) "Resepsiyonistle konuş" diyerek "Bir şirket açmak istiyorum. " seçeneğini seçeceksin ve 12.000 $ karşılığında bir şirket sahibi olacaksın.Ama paran çok çok fazla olmadıktan sonra içine mekan,hele hele bar almanı hiç tavsiye etmem çünkü acemi birinin mekanı batırma ihtimali bi hayli yüksek oluyor benden söylemesi Yok ben taktım kafaya illa açacağım diyorsan yinede sen bilirsin tabi

4-Cover, sözlük anlamı "kapsamak,tıkamak" olsa da popmundoda ve müzik grupları arasında "Çalınan bir parçayı,parçanın sahibi haricinde başka bir grup/kişinin repertuarına ekleyip konserlerinde o parçayı çalması(valla ben bile ne dediğimi anlamadım "-höö" demekte haklısın ) " olarak biliniyor yani kısacası başka bir kişinin yazdığı şarkıyı senin konserlerinde çalman anlamına geliyor

Single işine gelelim, single çıkartman için hali hazırda 2 şarkı yazmış olman,ve de şehir sekmesinden "Kayıt Stüdyoları" na gidip o yazdığın şarkıları kaydetmen lazım.Kaydettikten sonra "It's POP" dergisinden "Kayıt Kontratları" 'ndan birini imzalaman lazım.(küçük bir hatırlatma,eğer şarkılarını kayıt etmeden önce kontrat imzalarsan bazı stüdyoların hazırladığı indirimlerden faydalanabilirsin sana kalmış birşey )Daha sonra kayıtlı şarkılarından oluşturacağın single ı kayıt stüdyosuna gönderirsen olay tamamdır

başka sorularınız varsa hazır buradayken yardımcı olmaya çalışayım yok şimdilik bu kadar diyorsanız daha sonra bir sorunuz olursa özel mesaj yoluyla iletirseniz elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım

iyi oyunlar

• Çok sağ olun, ben cover yapmak istiyorum nasıl yapacağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi World of Wireless -- 6 Temmuz 2008; 11:24:59 >
  • Avatar Yapma sitesi yok. Fakat benim gibi oyun içi para karşılığı çizenler var
  • Hepinize çok teşekkür ederim size iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi World of Wireless -- 7 Temmuz 2008; 14:55:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.