Şimdi Ara

[Sorun][Acil]: WinXP SP3 te diğer hesaplarda explorer hatası [0xc0000022]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
4.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba WinXP Pro kullanıyorum. Norton Ghostla güzel bir şekilde Mart ayına döndürdüğüm PC me SP3 de kurarak son güncellemeleri ve gerekli proları kurdum. Tam PC m cillop gibi oldu derken diğer bi hesaba giremediğini gördüm. Pc yi benden başka kullananlar için açtığım hesaba tıklayınca Explorer.exe hata veriyo: uygulama düzgün olarak başlayamadı(0xc0000022).sonlandırmak için tamam dügmesini tıklayın. Ctrl+Alt+Del yapıp TaskMgr de yeni işlem explorer.exe yi denedim yine aynı hatayı verdi.. Yalnız PC yöneticisi olarak kullandıım asıl hesabımda en ufak bi sorun yok. ordan yeni hesap açtım (pc yöneticisi olarak) onda da aynı hatayı veriyo.. Karışıklık olmaması için farklı hesaplar kullanmak zorundayım ama bu sorunu nasıl giderebilirim?? ( Format ya da tekrar yedek geri kurma dışında)

Windows XP Service Pack 3
    Hata Kodu: 0xc0000022
    Uygulama: Explorer.Exe
    Sistem imzamdaki gibidir..

yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netopin -- 23 Mayıs 2008; 20:34:06 >

• aynı sorun bizdede oldu kullandığınız windows sürümü farklı veya sp 3 tam kurulum yapılmamış modifiyeli xplerde yapıyor bu sorunu normal yönetici olarak atarsan yeni kullanıcıyı sorun olmaz ama sınırlı kullanıcı yaparsan o hatayı verir xp değişikliği yapıcan yada yönetici olarak vericen kullanıcıyı inş. anlatabilmişimdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.