Şimdi Ara

SoRuN BeNdEmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya bendemi sorun war yoqsa bilmediğim bişeymi war şimdi ben silkroadı utorrentla indirdim sonra açtım ''PLEASE WAİT...''yazdı ama sonrada bi hata verdi nerde yanlış yaptım anlamadım
     SoRuN BeNdEmi?

• diğer clienti sildinmi?
  • hyr
  • Arkadaşım senin sorunun indirdiğin setup'ın sorunu sen eski sürüm Silkroad'ı yüklemeye çalışmışsın, yüklemeyi başarmışsın ama eski sürüm bu.
    Yeni sürüm için sana söyleyebileceğim linkler ; silkroadonline.net ten Downloads'a gir. Oradan ya SILKROAD ONLINE CLIENT DOWNLOAD yazıyor Torrent'le ildirilen dosyanın altındaki..
    Ya da download.com'daki setup'ını indir. Diğerlerinin versiyonları eski olduğu için Europe olan clientler burada var.
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ;)
    Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNightTerror -- 21 Aralık 2007; 13:42:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scolerr®

Arkadaşım senin sorunun indirdiğin setup'ın sorunu sen eski sürüm Silkroad'ı yüklemeye çalışmışsın, yüklemeyi başarmışsın ama eski sürüm bu.
    Yeni sürüm için sana söyleyebileceğim linkler ; silkroadonline.net ten Downloads'a gir. Oradan ya SILKROAD ONLINE CLIENT DOWNLOAD yazıyor Torrent'le ildirilen dosyanın altındaki..
    Ya da download.com'daki setup'ını indir. Diğerlerinin versiyonları eski olduğu için Europe olan clientler burada var.
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ;)
    Saygılar..

anladım gibi saol

• Ben Bu Hatayı Legend 2 Gelmeden Önce Alıyordum.Legend 2 Geldi Client Öyle Kuruldu..Sanırım Hatadaki Anladığım Şeyde,Clienti Legend 2 Geldikten Sonra Kurabilirsiniz Diyor..Ben Legend 2 Gelince Kurmuştum Ayrıca,Bunu Kurarken,Kurulu Olan Silkroadıda Siliyor.Pc'ne Reset Falan At Geçer Belki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: marsis

Ben Bu Hatayı Legend 2 Gelmeden Önce Alıyordum.Legend 2 Geldi Client Öyle Kuruldu..Sanırım Hatadaki Anladığım Şeyde,Clienti Legend 2 Geldikten Sonra Kurabilirsiniz Diyor..Ben Legend 2 Gelince Kurmuştum Ayrıca,Bunu Kurarken,Kurulu Olan Silkroadıda Siliyor.Pc'ne Reset Falan At Geçer Belki.

restle alakası yoq denedim ama Scolerr® dediğini anladım biraaz ama şimdide silkroadonline.net açılmıyor
  • Dediğimi yap anlamadığın kısım varsa buyur söyle ;)
  • quote:

Dediğimi yap anlamadığın kısım varsa buyur söyle ;)

yok yaptım saol yükleniyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: n1_rulezzz

quote:

Orjinalden alıntı: marsis

Ben Bu Hatayı Legend 2 Gelmeden Önce Alıyordum.Legend 2 Geldi Client Öyle Kuruldu..Sanırım Hatadaki Anladığım Şeyde,Clienti Legend 2 Geldikten Sonra Kurabilirsiniz Diyor..Ben Legend 2 Gelince Kurmuştum Ayrıca,Bunu Kurarken,Kurulu Olan Silkroadıda Siliyor.Pc'ne Reset Falan At Geçer Belki.

restle alakası yoq denedim ama Scolerr® dediğini anladım biraaz ama şimdide silkroadonline.net açılmıyor

O zaman Arkadaşın Dediği Doğru.Eski Clienti İndirmiş Olabilirsin.Ama Ben Bunu Legend 2 Yi Kurmaya Çalışırken Alıyordum.Legend 2 Geldi Kuruldu.Aynı Hataydı.

• ya yine indirdiğim aynısı ama delürcem walla tam olarak kuramıyorum aynı hatayı weriyor
  • Şimdi pc 'de sro'nun bütün setuplarını sil baştan başlayalım seninle. Daha sonra silkroadonline.net'e gir oradan Downloads'a gir Download.com daki resme tıkla Download de yüklesin.. Tamamdır.. Anlamayamadığın birşey varsa söyle yardımcı olalım
  • yaw ark. torrentle olanı indirsek olmuyomu oda 912 mb yazıo
  • quote:

Şimdi pc 'de sro'nun bütün setuplarını sil baştan başlayalım seninle. Daha sonra silkroadonline.net'e gir oradan Downloads'a gir Download.com daki resme tıkla Download de yüklesin.. Tamamdır.. Anlamayamadığın birşey varsa söyle yardımcı olalım

şimdi geldim eve silkroadı sildim baştan deniycem herşeyi snn dediğin gibi sorun olursa tekrar bu konuya mesaj yazarım
  • Scolerr® kanqa saol yaptım uptade ide yaptı saolasın kanqa eyw.herşey için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.