Şimdi Ara

Sos1 ve sos2 deneme + limit felsefe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sözelden hazırlanıyorum. Edebiyat harici AYTden deneme çözmedim. Sos1 ve sos2 çözüp memnun kalan veya almayı düşündüğünüz varsa çok memnun olurum.

Ek olarak sos1-2 denemesi çözmek yeterli mi yoksa ayrıyetten ayt tarih ve coğrafya denemesi almak lazım mı sizce?

Son olarak ayt felsefe ve din için limitin el kitabını almayı planlıyordum fakat 2 kitap arasında kaldım.
    Limit Yayınları TYT AYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi El Kitabı - Kitapİşler
    Limit Yayınları TYT AYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi El Kitabı,Limit Yayınları,Kitapİşler - İşler Kitapevleri
    https://www.kitapisler.com/Limit-Yayinlari-TYT-AYT-Felsefe-Din-Kulturu-ve-Ahlak-Bilgisi-El-Kitabi_42663.html#0

Limit Yayınları Felsefe Grubu El Kitabı - Kitapİşler
    Limit Yayınları Felsefe Grubu El Kitabı,Limit Yayınları,Kitapİşler - İşler Kitapevleri
    https://www.kitapisler.com/Limit-Yayinlari-Felsefe-Grubu-El-Kitabi_42669.html#0

• Limit kronometre edebiyat denemesini öneririm, harikadır.
    Hız ve renk edebiyat da güzel ama zor sorularda, zor soracağız diye boş yapmışlar :d

Sarmal'ın sos1 denemeleri harikadır, bundan güzel deneme var mı bilmiyorum. (tarih1 coğrafya1)

paraf'ın sos1 denemeleri öneriliyordu bir de. Üsttekiler benim çözdüklerim.
  • Just_brtsh kullanıcısına yanıt
    Edebiyat şu an yanıtı çözüyorum bittiği vakit limite geçicem. Limit biraz zor diye ilk başta başlamaya korktum :)

Sos 1 ve 2 için sarmal ve paraf kalırsa başka bilindik yayınlara yönelicem galiba. Sizce + olarak AYT tarih ve coğrafya denemesi çözmek gerekli mi?
  • Ufukbeyy kullanıcısına yanıt
    Edebiyatta zor-kolay soru olacağını sanmıyorum hocam, bildiğinde yaparsın sonuçta sadece. Ayrıntı olabilir, çok ayrıntı da ösym sormuyor. Limitin 20li denemelerinden en az yarısı 2019 ayt olarak gelebilir bence, gerçekten hakkını vermek lazım. Kalite adamlar.

Ek olarak çözülebilir hocam, ayt matematik gibi süre almadığı için bence abanın.
  • Tamamdır hocam teşekkür ederim elimdeki bittiği vakit alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.