Şimdi Ara

Sosyal Medya Uzmanlığı Kursları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hepimiz sosyal medyaya hatırı sayılır zaman ayırıyoruz.Son zamanlarda ortaya çıkan ve yeni bir iş sektörü olarak lanse edilen "Sosyal Medya Uzmanlığı" için kurs araştırıyorum fakat çevremde ki kimse ne kurs biliyor ne de tavsiye ediyor.

Forumdan bu kurslara giden veya gidecek olup tavsiyesi olan var mı ?

Düşüncelerinizi bekliyorum.

• Takipteyim.
  • Bu tür düşüncelerde olmayın. Pazarlama iletişimi yönetimi okuyun. Philip Kotler okuyun bol bol. Sosyal medya uzmanlığı diye birşey yoktur. Geleneksel pazarlamayı öğrenmiş, öğrendiklerini dijital platformların dinamiklerine göre uyarlayan, dijital trendleri takip eden dijital pazarlamacı vardır. Bu da öyle 3-5 zımbırtının çıkıp vereceği kurslarla olmaz. SM platformunda iş yapmak istiyorsan otur geleneksel pazarlamayı öğren ilk olarak. Ben bunun için master yapıyorum. Şu yazıyı oku mesela bir de blog'uma bakabilirsin. Sevgiler.http://www.campaigntr.com/2012/12/07/27939/sosyal-medyanin-16-altin-kurali/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencaner -- 3 Mayıs 2013; 13:12:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

Bu tür düşüncelerde olmayın. Pazarlama iletişimi yönetimi okuyun. Philip Kotler okuyun bol bol. Sosyal medya uzmanlığı diye birşey yoktur. Geleneksel pazarlamayı öğrenmiş, öğrendiklerini dijital platformların dinamiklerine göre uyarlayan, dijital trendleri takip eden dijital pazarlamacı vardır. Bu da öyle 3-5 zımbırtının çıkıp vereceği kurslarla olmaz. SM platformunda iş yapmak istiyorsan otur geleneksel pazarlamayı öğren ilk olarak. Ben bunun için master yapıyorum. Şu yazıyı oku mesela bir de blog'uma bakabilirsin. Sevgiler.http://www.campaigntr.com/2012/12/07/27939/sosyal-medyanin-16-altin-kurali/

Cevabınız için teşekkür ederim.Blog sayfanızda ki yazıyı okuyup tekrar cevap yazacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.