Şimdi Ara

Soyuldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar 2. soyuluşum daha yeni girdiğimde charım bombomtu 31 cpin bırakmışlar görev itemlerini bile yakmışlar yılbaşı eveti sayasinde adamıma yine az çok item yapmıştım 1milyar para gitti Sadece tektık kullandım kosp yokyuuuu

• sen dvm et tek tık koxpuna sonra charında hıc bısey kalmaz ...
  • tek tıkdan hacklenen 1 kişi daha
  • O kada bağırdık tek tık çalışıyor tek tıkta hackleniyosunuz diye ama dinlemediniz
  • Hem tek tık kullanıyosun hemde soyuldum diye ağlıyosun ANLAMSIZ
  • valla bende 1-2 kere kullandım tek tıkı artık kullanmıyorum iş işten geçmiştir şimdi değilmi
  • evet ark sonucu bu görün ibret alın bas bas bağırmamızın sebebi buydu kardeş biraz olsun kullak assaydın olmazdı böyle şeyler
  • Tek tık programı kullanıyorsun soyuldum diyorsun hepinzin sonu böyle olucaaaak..
  • UNUTMA HİLE PROGRAMLARINDA MUTLAKA Bİ HİLE VARDIR
  • tek tık programını bnde kullanmaı düşünüodum bu kadar kişiden sonra artık carımı yakmaı düşünmiorum
  • orjinal sitesinden indirmezseniz boyle olur tabi
  • Aynı şeyler başıma geldi görev itemlerini bile yakmışlardı tektık yüzünden hacklenceksiniz benden ders alın dedim size dinleyen yok.Ama Ben Kullanıorum Şu An Her Çıkışta Şifre Deişiom
  • bir bardak soğuk su iç hiçte üzülme sana kim dedi koxp kullan diye alla alla
  • geçmiş olsun
    bende kulalnıom ama güvenilir yerlerden alıom oyundan her çıktımda şifremi deiştiriom
  • Sence Adam ßir Menfaati OLmasa Tek Tık ı Verirmi ?
  • beyler bir dakika olay ciddi bndede 31 coin ırakmışlar.. arkadaslar toplu hack var ortada işallah roll back
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.