Şimdi Ara

Sözelci yoldaşlarım bir yardım eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kesintili okul puanım 18. Edebiyat ve tarihi hemen hemen bitirdim. Bu netleri yapmak hayal mi?

Sözelci yoldaşlarım bir yardım eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyalıshrek -- 24 Nisan 2013; 0:29:32 >

• inan zor değil.lys ye kadar temponu artır sakın düşürme.temelin varsa daha rahat yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuPaul GHV2

inan zor değil.lys ye kadar temponu artır sakın düşürme.temelin varsa daha rahat yaparsın

Hocam bu sene üniversiteye yerleştim, geçen seneden daha yüksek bi puan yapmam lazım. E okul puanı da kesilecek, insan ister istemez tribe giriyo nasıl yaparım gibisinden.
  • Adeta zor bir hayal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kolay da değil çok zor da. Orta düzeyde diyebiliriz. İyi çalışırsan daha yüksek netler yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Çok kolay da değil çok zor da. Orta düzeyde diyebiliriz. İyi çalışırsan daha yüksek netler yapabilirsin.

Hocam elimden geldiğince çalışıyorum. Elimde kaynak sıkıntısı var, internetten konu anlatımını dinleyip arkasından teste abanıyorum. Zaman denemelerini alıyorum. 2010-11-12 çıkmış soruları çözdüm falan. Beklentimden de yüksek geldi açıkçası hepsi
  • Başka fikri olan var mı sözelci yoldaşlarım?
  • Güncel
  • Arkadaşlar yardımınızı esirgemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyalıshrek

quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Çok kolay da değil çok zor da. Orta düzeyde diyebiliriz. İyi çalışırsan daha yüksek netler yapabilirsin.

Hocam elimden geldiğince çalışıyorum. Elimde kaynak sıkıntısı var, internetten konu anlatımını dinleyip arkasından teste abanıyorum. Zaman denemelerini alıyorum. 2010-11-12 çıkmış soruları çözdüm falan. Beklentimden de yüksek geldi açıkçası hepsi

Sınav psikolojisi ayrıdır. Sen çalışmaya devam rahatlıkla o netleri yapabileceğine inanıyorum.

• O cümlede kullandığın rahatlıkla kelimesi beni çok rahatlattı hocam çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyalıshrek

O cümlede kullandığın rahatlıkla kelimesi beni çok rahatlattı hocam çok teşekkür ederim

Rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.