Şimdi Ara

###SP FARM HAKKINDA HERŞEY!!!### (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
1
Favori
143.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler sorunumu buraya acıorum ama kımse bakmazsa valla topıc acarım bugun ıcınde bakın nolur ben 18 lvlım blade 17 lvl yaptım fıre 14 lvl sımdı bu lvl da sp farm yapııım mı yap dıosanız kac skıll bırıktırıım?
  • BENCE SİMDİ YAPMA LVL BAYA Bİ İHTİYACI OLACAK
  • http://sro.mmosite.com/x/

burdan size ne kadar sp lazım hesaplayabilirsiniz. bana 90k lazımmış ağlıcam.
  • Hmm hesapladım 271 k istiyor bir şey değilmiş
  • 700k sp nasıl toplayacm
  • geçen bakmıştım bi video vardı 9 farkla sp farm da kendi lvl deki yaratık 1 k veriyomu. bulamadım videoyu 35000 gibi bi sp lazım günde 3 saat kasarak kaç günde toplanır bilen varmı ?
  • yaw şimdi herşeyi anladım da peki ne zamana kadar sp biriktireceğiz?
    yada sp biriktirip 400-500k yaptık diyelim sonra nolacak ?hop diye hepsini harcıyacazmı skillere
    yani bu işin sonu nolacak bi yardım edin
  • abiler ben yeniyim o yüzden daha önce sorulduysa özür dilerim cok war hepsini okuyamadımm
    saorum şu: bu sp warma nerden gircez biz
  • yaw ben sunu anlamadım.weapon sıkılı arasında mı 9 level fark bırakcam yoqsa force sikili arasındamı 9 level fark bırakcam yoqsa ıkısınıde mı ?_? lutfen acil cwp yazın sımdıden tsk
  • ya ben herseyi anladımda skilleri gelistirmeyince fazla xp weren yaratıklarda çok uğrasıyoruz ben okcuyum lvl im 30 pacheon da lvl 30 a kadar wardim ama force da cold lvl 25 de kaldı simdi sp farma girsem 35 e kadar bu açığı kapatabilirmiyim ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellocan

abiler ben yeniyim o yüzden daha önce sorulduysa özür dilerim cok war hepsini okuyamadımm
    saorum şu: bu sp warma nerden gircez biz

sp farma lvl in yukseldiği zmn skill lvl leri bi sure sonra geri kalıyor onları tamamlamak icin gireceksin
  • sp farm : sikil lvl kendi lvl linden daha dusuk olcak en az 3 en fazla ama bir kotulugu var bu farkı yaptığın zaman lvl ex azalacak o yuzden en iyisi 4 yada 5 ikisinede orantılı gelir ama az dersen 3 fark bırık

diyer sor : arkadasım iki sikil acamk pek iyi olmaz sen bence tek silah sec ve ona yuklen hangisini kulanmıcaksan resetle zaten simdilik yetecek kadar olur bence ok sikilini resetle
  • zzzzzzzzzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: hanamichi

yaw şimdi herşeyi anladım da peki ne zamana kadar sp biriktireceğiz?
    yada sp biriktirip 400-500k yaptık diyelim sonra nolacak ?hop diye hepsini harcıyacazmı skillere
    yani bu işin sonu nolacak bi yardım edin

+uppppppppppppp
  • levelın ilerledikçe leveline uygun skilleri acarak kullanacaksın..hangi skilleri kullanmak istiyorsan zaman ı geldikçe rahatca acarsın..sp farmın süreside zaten senin acmayı istediğin skillerle orantılı..ne kadar cok skill acmayı planlıyorsan o kadar sp toplaman gerekecek..
  • Genelde sp farmla ilgili olarak yazılan şeylere önemli bişey de ben eklemek istiyorum.Tecrübeli bir oyuncu olarak eğer str ci bir char açıcaksanız sp farmınızı oyunu başında level 16 civarına kadar yapın ilerde strciler için sp farm daha zorlaşıyor, intçiler için ise tam tersi oyunu başında sp kasıcam diye yırtınmayın 50 den sonra istemediğiniz kadar hızlı sp kasıcaksınız onun için int çi karakteri olanlar çok fazla sp kasmadan yüksek levelleri beklesinler50 den sonra farkı açabildikleri kadar açsınlar.
  • oyuna basladıgımdan beri 9 gaplı sp farm levelım 21 yapıorum ve artık kestıgım yaratıklar maks. 00.03 verıyo falan 9 gap ı bırakıp bıraz yanı 30 a kadar level kasıp sonra 9 gap a gerı mı donsem cok zor olmaya basladı eskısı gıbı fazla gorev de yok

• ya arkadaşlar benim lvl 22 skill lvl li 17 de, daha 1000 küsür sp yapabildim int okcum var yani işin özü şimdi ben ayvayı yedim mi ?? çünkü millet lvl 16 larda 50k sp den bahsediyor.Yukarıda selmes arkadaş da int karakter düşük lvl de sp farm yapmasın diyor ilede yapar diyor ne olacak bu işin sonu anlamadım!!bir el cevap lütfen!!! yok mu bir int archer büyüğümüz yol gösterecek???
  • @deniz350
    sp farm oyunda her levelde yapılabilir.70 levelde sp farm yapanlar var.insanların oyunda genelde lvl 16 da sp farm yapmasının nedeni bandit kalesinin farma en müsait yer olmasıdır.yani daha rahat sp kasabilmek için.
    sp farmın gerekliliği ve toplanacak sp nin miktarı senin hangi skilleri kullanmak istediğine bağlıdır.eğer hangi skill leri acacağına karar vermişsen hesaplaması çok kolay..buradan hesaplayabilirsin..
    Bildiğim kadarıyla int okçunun sp farm ile yüksek meblağlarda sp kasmaya ihtiyacı yok.nedeni ise int karakterler magical saldırılarda etkilidirler ve bu yüzden silah skillerine çok fazla ihtiyaçları yoktur..daha çok force skillerine yönelirler.okcular zaten uzaktan saldırı yaptıkları için ayrıca nuke ihtiyacı duyalar mı sorusu da forumlarda tartışılır ancak birincil gerekliliği yoktur.bu konuda int archer yapılandırmış arkadaşlar daha iyi bilgilendirebilirler..sen tabi neye ihtiyacın olduğuna karar vermişsen hesapla ona göre sp farm yap..

• Arkadaşlar benim karakterimin lvl 31 ve fire,lightning,heuksal ve force lvl 22 bu lvla kadar istediğim bütün skilleri açtım. ve 14800 sp var. Sizce farm yapayım mı? Eğer yap derseniz hangi mobları önerirsiniz? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.