Şimdi Ara

###SP FARM HAKKINDA HERŞEY!!!###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
1
Favori
143.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda forumda sıkça bu konudan açılıp,konu kirliliği olduğundan açıklıyorum bildiğim kadarını..

SP FARM İÇİN YAPILMASI GEREKENLER SIRASIYLA..

1.Genelde çoğu kişi 25 levellerinde sp sıkıntısı çözer bunun çözümü sp farm..
    2.Sp farm ı her karakter yapabilir ama okçular için çok kolay oluyor.Diğer karakterlerde yapmak inanamıyacağınız kadar sıkıcı ama zorunlu..
    3.Sp Farm için yapmak için(karakteriniz ne olursa olsun ama okçu olması kesinlikle daha iyi)kendi karakter level iniz ile Mastery level iniz arasındaki fark ı(Mastery i level skill lerinizden level i en fazla olan)artıracakınız..Tabi bunun sonucunda daha fazla sp kazanıyorsunuz ama bununla ters orantı olarak daha az exp alıyorsunuz yani daha zor level atlıyorsunuz sıkıcılığı da burda..
    Yani ATIYORUM bi yaratıktan normalde 100 exp ve 30 sp exp alıyorsanız sp farm da şöyle olur..

İKİ level farkda(bu fark dediğim gibi mastery level le kendi level iniz arasındaki fark):Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 90 exp ve 40 sp exp alıyorsunuz
    ÜÇ level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 80 exp ve 50 sp exp alıyorsunuz
    DÖRT level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 70 exp ve 60 sp exp alıyorsunuz
    BEŞ level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 60 exp ve 70 sp exp alıyorsunuz
    ALTI level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 50 exp ve 80 sp exp alıyorsunuz
    YEDİ level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 40 exp ve 90 sp exp alıyorsunuz
    SEKİZ level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 30 exp ve 100 sp exp alıyorsunuz
    DOKUZ level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 20 exp ve 110 sp exp alıyorsunuz
    Maximum dokuz level fark bırakabiliyorsunuz mastery level ile normal level iniz arasında..

Bunun sonucunda sp sıkıntısından kurtuluyoruz..
    Ama bence sp sıkıntısı yaşamadan sp farm a girin yoksa daha zor oluyor..

Bunu dediğim gibi bu konuda çok topic açıldığı için ve topic ler fazlalaşmaya başladığı için yazıyorum
    Eğer eksiklerim veya yanlışlarım varsa tecrübeli kişiler bana söylesin ben edit lerim..
    Bu arada bu bölümün moderetör ü kimse(hatırladığıma göre musakka'ydı)Allah rızası için bunu üst konu yapsın çünkü yeni başlayanlar sürekli bu konuda topic açıyor..
    Üst konu olursa yeni topic açmak yerine üst konuya bakabilirler
    Herkese iyi oyunlar..
    Musakka şunu üst konu yapıver fazla topic den kurtulcaz walla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSlyvanaSS -- 11 Kasım 2006; 9:07:31 >

• kısa ve öz;güzel emeğe saygı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE_HuNTeRs

kısa ve öz;güzel emeğe saygı
    bunu üst konu yapabilr misiniz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE_HuNTeRs

kısa ve öz;güzel emeğe saygı
    çok sağol kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

çok sağol kardeş

Alıntıları Göster
    Emeğe saygı...

AmA bu rakamlar gerçek değil galiba bu oranlar daha farklıydı gibime gelio ama tam ii hatırlamıom. Genede Emeğe Saygı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMusty

Emeğe saygı...

AmA bu rakamlar gerçek değil galiba bu oranlar daha farklıydı gibime gelio ama tam ii hatırlamıom. Genede Emeğe Saygı

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim arkadaşlar artık bu üst konu olsunda yeni başlayanlar yine sormasın

• quote:

Orijinalden alıntı: SSlyvanaSS

teşekkür ederim arkadaşlar artık bu üst konu olsunda yeni başlayanlar yine sormasın

Alıntıları Göster
    ben hala anlıamadım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

ben hala anlıamadım ya

Alıntıları Göster
    bence şu level açıldıkça farklılık olan sp ve exp.p farkını güsel yapamamşn teorik olarak doğru ama hiç şekilde skl lwl le fark yokken 100 exp 100 sp gibi aynı oranda gelmez sen böyle göstermeye çalışınca herkezin aklı karışıyor bunu bence lwl ler aynıyken 100 exp 30 sp yken başlatmalsn çünlü 9 lwl farkta 20 expe 180 sp fark yazmşnsn bu oranlamada yanlışlık war normalde 1000 exp gelen bi canawara oranda büyük yanlışlklar çıkıyor lütfen yazımı iyi okuyup anladktan sona yaz yorumunu çünkü ozaman sende görüceksn yanlışlığı ...

• quote:

Orijinalden alıntı: last_janissary

bence şu level açıldıkça farklılık olan sp ve exp.p farkını güsel yapamamşn teorik olarak doğru ama hiç şekilde skl lwl le fark yokken 100 exp 100 sp gibi aynı oranda gelmez sen böyle göstermeye çalışınca herkezin aklı karışıyor bunu bence lwl ler aynıyken 100 exp 30 sp yken başlatmalsn çünlü 9 lwl farkta 20 expe 180 sp fark yazmşnsn bu oranlamada yanlışlık war normalde 1000 exp gelen bi canawara oranda büyük yanlışlklar çıkıyor lütfen yazımı iyi okuyup anladktan sona yaz yorumunu çünkü ozaman sende görüceksn yanlışlığı ...

Alıntıları Göster
    hmm çok güzel çok kişinin işine yaricağa benzior :) ben dahil

• ama benim lvlim 29 fire lvlim da 29 noolcak simdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

ama benim lvlim 29 fire lvlim da 29 noolcak simdi
    quote:

ama benim lvlim 29 fire lvlim da 29 noolcak simdi

hemen ban yapıp durmayın kardşeim bizmi werdik sp lwl leri sen werdn bugüne kadar akln nerdeydi ozaman 9 lwl kasacaksn yapacaksn başka çare yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_janissary

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: last_janissary

last janissary söylediğin için saol ben o zaman yazıma edit liyim
    100 exp 30 sp exp diyye başlıyorum o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: SSlyvanaSS

quote:

Orjinalden alıntı: last_janissary

last janissary söylediğin için saol ben o zaman yazıma edit liyim
    100 exp 30 sp exp diyye başlıyorum o zaman

Alıntıları Göster
    Normalde 22k22.5 k arası olması gerekiyordu, işlerden dolayı fazla giremiyorum, bence her şeyden ziyade sabır olması lazım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremiah ColdFire -- 29 Temmuz 2006; 23:14:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremiah ColdFire

Normalde 22k22.5 k arası olması gerekiyordu, işlerden dolayı fazla giremiyorum, bence her şeyden ziyade sabır olması lazım....

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Jeremiah ColdFire

o ne öle yaw ???? gercek olma imkanı yok demi bu resimin

• quote:

Orijinalden alıntı: evıl

quote:

Orjinalden alıntı: Jeremiah ColdFire

o ne öle yaw ???? gercek olma imkanı yok demi bu resimin

Alıntıları Göster
    nasıl yok puhhaha daha yüksek olması lazımdı dior nasıl gerçek olamaz 20 lvl sp farm yap 9 lvl farkla bunun 10 katı olur tabi 42den 62ye yaparsan 1000 katı sallıorum tabi ama bu doğal bişey imkansız değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Flower

nasıl yok puhhaha daha yüksek olması lazımdı dior nasıl gerçek olamaz 20 lvl sp farm yap 9 lvl farkla bunun 10 katı olur tabi 42den 62ye yaparsan 1000 katı sallıorum tabi ama bu doğal bişey imkansız değil

Alıntıları Göster
    Bir süreliğine üst konu olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Bir süreliğine üst konu olmuştur.

Alıntıları Göster
    tebrik ederimihtiyacı olanlar için güzel bir çalışma ama benim için değil anladığımı söyleyemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Out Of Low

tebrik ederimihtiyacı olanlar için güzel bir çalışma ama benim için değil anladığımı söyleyemem

Alıntıları Göster
    bilmeyen için çok ii olmuş,aslında yine bununla ilgili konu açan olur ama neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: killerdevill

bilmeyen için çok ii olmuş,aslında yine bununla ilgili konu açan olur ama neyse

Alıntıları Göster
    Off ulen off yürülan 3 numara kim tutar seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremiah ColdFire

Off ulen off yürülan 3 numara kim tutar seni

Alıntıları Göster
    hocam nası ya max.9 bırakabilioruz? ben lvl 15im 5 mastery light,cold,heukles,bicheon war?
    ben mi yanlış anladım acil cvp pls
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.